Internete pasirodė filmo "Klajoklių žemė" treileris video

(atnaujinta 20:37 2020.12.18)
"Auksinį liūtą" Venecijos kino festivalyje gavęs filmas pasakoja apie 60 metų moterį, kuri viską praradusi per 2008 metų ekonomikos krizę išvyko į kelionę furgonu po Vakarų Ameriką

Internete pasirodė režisierės Chloé Zhao filmo "Klajoklių žemė" anonsas. Pagrindinį vaidmenį filme atliko dukart "Oskaro" laureatė Frances McDormand.

Pagrindinė veikėja (Fern), 60 metų moteris, per 2008 metų ekonomikos krizę viską praranda ir išvyksta iš Nevados į kelionę furgonu po Vakarų Ameriką. Antraplanį vaidmenį filme atliko David'as Strathairn'as. Filme taip pat vaidina tikri klajokliai.

Scenarijus, kurį parašė Chloé Zhao, paremtas Jessicos Bruder negrožinės literatūros kuriniu "Klajoklių žemė: Kaip išgyventi Amerikoje XXI amžiuje" ("Nomadland: Surviving America in the Twenty-First Century"). Savo darbe ji taip pat naudojo tikras istorijas.

Filmas laimėjo "Auksinį liūtą" Venecijos kino festivalyje ir žiūrovų apdovanojimą TIFF (Toronto kino festivalis). Pagrindinis "Indiewire" kritikas Eric'as Kohn'as pavadino jį geriausiu 2020 metų filmu.

Pasaulinė filmo premjera numatyta 2021 metų vasarį.

Tegai:
JAV, vaizdo įrašas, kinas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (170)
Dar šia tema
Bredas Pitas filmavimo metu neįprastai pasijuokė iš Džordžo Klūnio
"Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
Animacinis filmas "Šrekas" pripažintas JAV nacionaliniu turtu

Moters namuose rasta 213 litrai neteisėtai laikomo alaus video

(atnaujinta 13:58 2021.01.17)
Sausio 14 dieną Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai netikėtai apsilankė Šalčininkų rajone pas 48-erių metų vietos gyventoją

Šalčininkų rajono Eišiškių seniūnijos gyventojai už neteisėtą prekybą alkoholiu pradėta administracinė teisena, praneša Lietuvos policijos departamentas.

Pažymima, kad moters namuose rasta ir paimta net 213 l įvairaus alaus, taip pat 3 l neaiškios kilmės brendžio.

"Sausio 14 dieną Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai netikėtai apsilankė Šalčininkų r., Aklės k., pas 48-erių metų vietos gyventoją. Ji Šalčininkų r. policijos pareigūnams gerai žinoma kaip ieškanti galimybių bet kokia kaina pasipelnyti iš prekybos alkoholiu", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad pareigūnai užfiksavo alkoholio pardavimo faktą, o apsilankę 48 metų moters namuose, rado ir paėmė 213 l įvairaus alaus, taip pat 3 l neaiškios kilmės brendžio.

Pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo.

Tegai:
alkoholis, Šalčininkų rajonas, video
Dar šia tema
Rusijoje vairuotojui buvo skirta bauda už pavarų perjunginėjimą šluota — video
Lietuvos medikai paragino kolegas skiepytis nuo COVID-19 — video

Paskelbtas vaizdo įrašas čiuožėjos Alinos Zagitovos treniruotės

(atnaujinta 09:48 2021.01.17)
Komentaruose vartotojai palinkėjo sportininkei sėkmės ir pažymėjo, kad ji yra geros formos

"Gruppa Eteri Tutberidze" YouTube kanale pasirodė vaizdo įrašas iš Rusijos dailiojo čiuožimo čiuožėjos Alinos Zagitovos treniruotės.

Filmuotoje medžiagoje parodyta, kaip sportininkė atlieka pratimus sporto salėje.

Komentaruose vartotojai palinkėjo čiuožėjai sėkmės ir pažymėjo, kad ji geros formos.

"Kokia valia, tai tiesiog nuostabu!!!! Niekas jos nekontroliuoja, be to, bet ji treniruojasi pati, tokios plieninės valios vargu ar galima rasti!!!", — rašo vartotoja Lydia Ččerbatych.

"Įdomu, ar tai apšilimas prieš einant ant ledo?", — klausė Pavelas Ignatovas.

"Alina, laukiu tavęs ant ledo", — rašo Kristina Šelkovskaja.

Alina Zagitova yra pirmoji Rusijos dailiojo čiuožimo čiuožėja, laimėjusi visus pasaulio dailiojo čiuožimo titulus, taip pat visus titulus jaunimo čiuožime.

Gruodžio mėnesį olimpinė čempionė paskelbė, kad sustabdys karjerą ir praleis visus likusius dabartinio sezono turnyrus. Nepaisant to, ji toliau treniruojasi ir dalyvauja ledo šou.

Ne sezono metu Zagitova įstojo į Rusijos nacionalinės ekonomikos ir viešojo administravimo akademiją ir tapo naujojo šou "Ledynmetis" sezono vedėja.

Tegai:
Alina Zagitova
Didelės bangos prie Juodosios jūros

Rusijos sausakrūvis laivas nuskendo Juodojoje jūroje prie Turkijos krantų

(atnaujinta 13:48 2021.01.17)
Kol kas nėra informacijos apie aukas, paieškos ir gelbėjimo operaciją apsunkina nepalankios oro sąlygos

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Rusijos sausųjų krovinių laivas nuskendo Juodojoje jūroje prie Turkijos krantų, pranešė Bartino provincijos gubernatorius Sinanas Guneris.

"Mūsų provincijos Inkumu regione nuskendo sausakrūvis laivas su Rusijos vėliava. Mes pradedame gelbėjimo operaciją, norėdami išgelbėti 15 įgulos narių trimis gelbėjimosi valtimis", — cituoja agentūra "Anadolu".

Anot gubernatoriaus, kol kas nėra informacijos apie aukas. Gelbėjimo operaciją apsunkina nepalankios oro sąlygos.

Tegai:
laivas, Juodoji jūra, Rusija, Turkija