Iš pradžių primatas ramiai pluškėjo baseine, bet staiga pradėjo suktis ir daryti breiko šokio primenančius judesius.
Vaizdo įrašą nufilmavo zoologijos sodo darbuotoja. Paviešintas YouTube portale vaizdo įrašas per kelias dienas surinko beveik milijoną peržiūrų.
Tai ne pirma gorilos "šlovės akimirka". Prieš šešerius metus zoologijos sodo darbuotojai vakarų Kanadoje esančiame Kalgario mieste jau filmavo vaizdo įrašą su Zolios šokiais, po kurių primatas buvo pramintas "breiko šokius šokanti gorila".
Fort Veine, Indianoje, zoologijos sode iš aptvaro pabėgo žirafa Tabisa, praneša "Wane.com".
Gyvūnas nepaliko zoologijos sodo teritorijos, tačiau sugebėjo patekti į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę. Prižiūrėtojai užtruko daugiau nei dvi valandas, kad įvarytų gyvūną atgal į aptvarą.
Paskutinis Fort Veino zoologijos sodo gyvūnų pabėgimas įvyko 2004 metais. Tada pabėgo antilopės gnu. Gyvūnams pavyko išsikrapštyti iš aptvaro, ir kurį laiką jie bėgiojo gatvėse.
1964-aisiais, kai Hokingui tebuvo 21 metai, jam buvo diagnozuota sunki motorinių neuronų liga, prikausčiusi jį prie neįgaliųjų vežimėlio. Gydytojai prognozavo, kad Hokingas gyvens tik trejus metų. Tačiau prognozė nepasitvirtino — mokslininkas gyveno iki 76 metų ir tapo trijų vaikų tėvu.
Jis tapo vienu gerbiamiausių pasaulio mokslininkų ir pateko į mokslo titanų panteoną. 1988 metais išleista jo knyga "Trumpa laiko istorija" (A Brief History of Time) tapo pasauliniu bestseleriu.
VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Lietuvoje per pastarąsias 14 dienų sergamumas COVID-19 buvo žemesnis už ES vidurkį, rodo Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) duomenys.
ES šalių vidurkis buvo 283,62 atvejo šimtui tūkstančių gyventojų, o Lietuvoje — 261,05 atvejo.
Lietuva užima 15 vietą tarp ES šalių. Latvijoje sergamumas yra 509,47 atvejo, o Estijoje — 703,47.
Kalbant apie mirštamumą, per pastarąsias 14 dienų Lietuvoje buvo nustatyta 79,81 atvejo milijonui gyventojų. Taigi, pagal šį rodiklį Lietuva užima 9 vietą.
Latvijoje mirčių skaičius yra 106,41, Estijoje — 51,92.
Čekija pirmauja pagal sergamumą ES (1 120,03 atvejo 100 tūkst.), o didžiausias mirštamumas užfiksuotas Slovakijoje — 239,29 atvejo.