Kaune atsirado dar vienas dviračių takas

31
(atnaujinta 15:22 2017.11.08)
Kaune užbaigtas tvarkyti vienas svarbiausių miesto dviračių takų Jonavos gatvėje, jungiantis Kleboniškio mišką su miesto centru

Iki šiol dviratininkai šioje vietoje važinėjo duobėtu, pavojingu ir atgyvenusiu šaligatviu. Dabar tiek pėsčiuosius, tiek dviratininkus pasitinka naujas ir kokybiškas 4,2 kilometro ilgio takas.

Naujasis takas buvo ne tik naujai išasfaltuotas, bet ir išplatintas iki beveik 3 metrų pločio. Tai garantuoja didesnį saugumą dviratininkams, kad kelyje nepasitaikytų netikėtų susiaurėjimų. Palei visą taką sutvarkyta aplinka, pasėta veja. Kitais metais planuojama šį taką apšviesti.

31
Tegai:
dviračio takas, Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (245)
Dar šia tema
Kauno Kalėdų eglė bus apšviesta elektra pagaminta iš kavos tirščių

zoologijos sodo pabėgo žirafa

112
(atnaujinta 19:18 2018.04.24)
Zoologijos sodo prižiūrėtojai negalėjo sugauti gyvūno ilgiau nei dvi valandas

Fort Veine, Indianoje, zoologijos sode iš aptvaro pabėgo žirafa Tabisa, praneša "Wane.com".

Gyvūnas nepaliko zoologijos sodo teritorijos, tačiau sugebėjo patekti į saugomą automobilių stovėjimo aikštelę. Prižiūrėtojai užtruko daugiau nei dvi valandas, kad įvarytų gyvūną atgal į aptvarą. 

Paskutinis Fort Veino zoologijos sodo gyvūnų pabėgimas įvyko 2004 metais. Tada pabėgo antilopės gnu. Gyvūnams pavyko išsikrapštyti iš aptvaro, ir kurį laiką jie bėgiojo gatvėse.

112
Tegai:
zoologijos sodas, žirafa
Dar šia tema
Zoologijos sodo sezono atidarymo proga hiena Genutė apsigyvens naujame voljere
Nematoma tampa matoma: terariumo savaitė Lietuvos zoologijos sode
Kanados zoologijos sode pandos užpuolė sniego senį
Berlyno zoologijos sode drambliukas Edgaras atšventė antrąjį gimtadienį
(1:38 / 12.07Mb / просмотров видео: 7152)

Mokslo žmogus: archyviniai Stiveno Hokingo kadrai

115
(atnaujinta 16:26 2018.03.14)
Garsusis mokslininkas Stivenas Hokingas mirė 76 metų amžiaus. Žiūrėkite archyvinę medžiagą su mokslininku

1964-aisiais, kai Hokingui tebuvo 21 metai, jam buvo diagnozuota sunki motorinių neuronų liga, prikausčiusi jį prie neįgaliųjų vežimėlio. Gydytojai prognozavo, kad Hokingas gyvens tik trejus metų. Tačiau prognozė nepasitvirtino — mokslininkas gyveno iki 76 metų ir tapo trijų vaikų tėvu.

Jis tapo vienu gerbiamiausių pasaulio mokslininkų ir pateko į mokslo titanų panteoną. 1988 metais išleista jo knyga "Trumpa laiko istorija" (A Brief History of Time) tapo pasauliniu bestseleriu.

115
Tegai:
Stivenas Hokingas
G7

Rusijos ambasadorius JAV sutinka su Trampu, kad G7 formatas yra pasenęs

(atnaujinta 13:43 2020.06.04)
Anksčiau Trampas teigė, kad atides G7 susitikimą iki rugsėjo ir nori pakviesti papildomas 4 šalis, įskaitant Rusiją

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Rusija sutinka su JAV prezidentu Donaldu Trampu, kad G-7 formatas yra pasenęs, sakė Rusijos ambasadorius Vašingtone Anatolijus Antonovas.

Anksčiau Trampas teigė, kad atides G7 susitikimą iki rugsėjo ir nori pakviesti papildomas 4 šalis, įskaitant Rusiją. Anot jo, Rusijos buvimas G7 reikalauja sveiko proto.

"Aš pabrėžiu, kad mes atidžiai stebime visus Amerikos prezidento pareiškimus ir ištaisėme Amerikos prezidento teiginį, kad G7 formatas atrodo toks pat pasenęs, kaip pasenusi šalių grupė, kuri neatspindi to, kas deramai vyksta pasaulyje. Taikant šį požiūrį, žinoma, mes sutinkame", — sakė jis per "60 minut" laidos "Rossija 1" eterį.

"Mes vadovaujamės tuo, kad pasaulio politikos klausimai neturėtų būti sprendžiami elitiniuose klubuose, o turėtų būti sprendžiami platesnėje atstovybėje... Neįsivaizduoju, kaip išspręsti bet kokius tarptautinius reikalus be Kinijos", — pridūrė ambasadorius.

Tegai:
JAV, Rusija, G7
Dar šia tema
Lenkijos žiniasklaida papasakojo, nuo ko gali priklausyti "karo" už Baltijos šalis eiga
Ekspertas paaiškino, kodėl Rusija naftos rinkoje prarado mažiausiai iš visų