Policija ir ugniagesiai protestuoja prieš darbo užmokesčio vėlavimą Rio de Žaneire. Nuotrauka iš įvykio vietos

Rio policija pasitiko turistus su užrašu "Sveiki atvykę į pragarą"

95
(atnaujinta 14:16 2017.09.12)
Miesto, kuriame vyks Olimpinės žaidynės, valdžia atsidūrė sunkioje ekonomikos padėtyje, o tai gali turėti įtaką turnyro rengimui. Policija ir ugniagesiai protestuoja prieš darbo užmokesčio vėlavimą.

VILNIUS, bir 29 — Sputnik. Rio de Žaneiro (Brazilija) oro uoste teisėsaugos pareigūnai pasitinka turistus su užrašu "Sveiki atvykę į pragarą", praneša Sputnik Kirgizija su nuoroda į Australijos naujienų tinklalapį News.com. 

Policininkai ir priešgaisrinės tarnybos pareigūnai, išreikšdami protestą prieš neišmokėtą darbo užmokestį, išėjo į pagrindinį šalies oro uostą, kur pasitinka atvykusius neįprastu užrašu ant banerio.

"Sveiki atvykę į pragarą! Policija ir ugniagesiai negauna algos, todėl mes negalime garantuoti atvykusiųjų saugumo", — parašė protestuotojai.

​Reiškiant protestą Rio oro uoste susirinko 300 policininkų ir ugniagesių. Leidinys praneša, kad prie protestuotojų greitai prisijungs ir gydytojai.

Kaip rašoma tinklalapyje, miesto valdžia atsidūrė sunkioje ekonomikos padėtyje, o tai gali padaryti įtaką Olimpiados, kurį vyks rugpjūtį, pasiruošimui.

Norėdama pagerinti situaciją, Brazilijos vyriausybė pažadėjo skirti 849 milijonus JAV dolerių Žaidynių pasiruošimui.

95
Temos:
Sveiki atvykę į Rio (69)
Dar šia tema
Lietuvė išžaginta ir apiplėšta Brazilijoje
Olimpinė ugnis atkeliavo į Braziliją