Pabėgėlis peršoka tvorą Kale, Prancūzijoje. Archyvinė nuotrauka

Paryžiuje likviduojama pabėgėlių stovykla

15
(atnaujinta 14:11 2017.09.12)
Prancūzijos sostinėje XVIII apygardos teritorijoje gatvėje įsikūrusioje stovykloje gyveno apie 500 migrantų, policija pradėjo juos evakuoti į pabėgėlių priėmimo centrus.

VILNIUS, bir 29 — Sputnik. Miesto savivaldybės atstovai ir policija trečiadienį ryte pradėjo evakuoti migrantų stovyklą, įsikūrusią XVIII Paryžiaus apygardoje, praneša telekanalas BFMTV.

Pabėgėlių iškraustymas iš stovyklos, kurioje gyvena apie 500 žmonių, prasidėjo, maždaug 06:30 vietos laiku.

Pabėgėliai iš Eritrėjos, Afganistano ir Sudano ankstyvą trečiadienio rytą buvo susodinti į autobusus ir išvežti į prieglaudas regione.

Prie stovyklos atvyko kelios dešimtys kitų migrantų, kurie bandė pralaužti policijos kordonus ir taip pat patekti į migrantų centrus.

Operacija, vyksianti trečiadienį, tapo jau 25-ąja nuo 2015 metų birželio. Iš viso iš gatvėje įsikūrusių stovyklų buvo perkelta daugiau nei 11,3 tūkstančių žmonių.

Europa išgyvena rimčiausią migracijos krizę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ją, visų pirma, sukelė, ginkluoti konfliktai ir ekonominės problemos Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalyse. Tarptautinės migracijos organizacijos duomenimis, 2016 metais į Europą jūra atvyko 181 tūkstantis 476 migrantai ir pabėgėliai.

15
Temos:
Pabėgėlių krizė (100)
Dar šia tema
Į Lietuvą perkelti dar septyni pabėgėliai
Dar aštuoni pabėgėliai perkelti į Lietuvą
Lietuva ketina suaktyvinti pabėgėlių priėmimo procesą
Nepriimi pabėgėlio — mokėk 250 tūkst eurų
Discussion