Tragedija Sent Etjen diu Ruvrė, Šiaurės Prancūzijoje. Nuotrauka i6 5vykio vietos

Tragedija Prancūzijos bažnyčioje: žuvo kunigas, užpuolikai nušauti

98
(atnaujinta 12:10 2017.09.12)
Du peiliais ginkluoti vyrai bažnyčioje paėmė įkaitų netoli Ruano esančiame Sent Etjen diu Ruvrė, Šiaurės Prancūzijoje. Netrukus policija nušovė užpuolikus, tačiau vienas iš jų spėjo perpjauti gerklę kunigui.

VILNIUS, liep 26 — Sputnik. Du peiliais ginkluoti vyrai paėmė įkaitų bažnyčioje Sent Etjen diu Ruvrė mieste, praneša Sputnik International.

Įkaitais buvo paimti keturi — šeši žmonės, įskaitant kunigą, dvi vienuoles ir maldininkus. Įvykis laikomas teroristiniu išpuoliu.

Užpuolimo priežastis kol kas neaiški. Nors kai kurie Prancūzijos žiniasklaidos šaltiniai jau pranešė, kad užpuolikai įeidami į bažnyčią rėkė "Daesh" – kitos teroristinės organizacijos "Islamo valstybė" (IV) pavadinimą. Kol kas šis faktas nėra oficialiai patvirtintas.

Užpuolikai į bažnyčią įžengė per galines duris, kai vyko Šv. Mišios. Įkaitų drama truko maždaug 40 minučių ir baigėsi apie 10:45 vietos laiku.

Prancūzijos vidaus reikalų ministras Bernardas Cazeneuve'as (Bernardas Kaznevas) išvyko į Sent Etjen diu Ruvrė susitikti su vietine policija. Prancūzijos žiniasklaida pranešė, kad į įvykio vietą atvyks ir prezidentas Francois Hollande'as (Fransua Holandas).

Šiuo metu Prancūzijoje sustiprintas saugumas po tragiškų įvykių Nicoje. Mohamedas Lahouaiejas Bouhlelis į minią įvažiavo sunkvežimiu ir nužudė 84 žmones bei sužeidė dar 300. Atsakomybę už Nicos ataką prisiėmė teroristinė organizacija "Islamo valstybė".

98
Temos:
Teroro išpuoliai Europoje (44)
Discussion