Brazilijos moterų regbio rinktinės žaidėja Isadora Cerullo ir jos draugė Mardžori Enija. Nuotrauka iš įvykio vietos

Olimpiados meilė: Brazilijos regbio žaidėja išteka savo draugės

15
(atnaujinta 14:16 2017.09.12)
Nors Olimpiadoje ne visiems tenka pajusti pergalės skonį, tačiau kartais laimė slypi ne olimpiniame aukse. Pirmadienį, pasibaigus regbio mačui, Brazilijos rinktinės žaidėja sutiko ištekėti už savo draugės.

VILNIUS, rugp 10 — Sputnik. Brazilijos moterų regbio rinktinės žaidėja Isadora Cerullo (Isadorai Cerullo) su komandos draugėmis iškovojo tik devintą vietą. Tačiau ji laimėjo kur kas daugiau, pasibaigus mačui. Cerullo darugė Marjorie Enya (Mardžori Enija) stadione pasipiršo regbininkei. Sportininkė nedvejodama atsakė "Taip".

Pažiūrėjus finalinį mačą tarp Brazilijos ir Naujosios Zelandijos rinktinių, kuriame dalyvavo Cerullo, Enija, dirbanti stadiono vadybininke, išėjo į aikštę ir visų regbio gerbėjų akivaizdoje pasiūlė savo širdį gyvenimo meilei.

"Kai sužinojau, kad Isadora pateko į pagrindinę rinktinės sudėtį, supratau, kad galiu padaryti kažką ypatingo. Regbio gerbėjai yra supratingi ir žinojau, kad tokį gestą pasitiks ovacijomis. Isadora yra mano gyvenimo meilė", — vėliau sakė mergina.

Cerullo ir JAV pilietybę turinti Enija jau kurį laiką gyvena kartu Brazilijoje. Nyderlandai buvo pirma šiuolaikinė valstybė pasaulyje, kuri 2001 metais priėmė įstatymą dėl tos pačios lyties asmenų santuokos.  Iki 2015 metų jas įteisino dar 16 valstybių, tarp kurių ir Brazilija.

15
Temos:
Sveiki atvykę į Rio (69)
Discussion