Socialinio tinklo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas. Archyvinė nuotrauka

Popiežius priėmė Facebook įkūrėją Zuckerbergą

96
(atnaujinta 12:14 2016.08.30)
Katalikų Bažnyčios vadovas susitiko su Zuckerbergu ir jo žmona. Pokalbio metu jie aptarė kaip panaudoti komunikacines technologijas visuomenės naudai.

VILNIUS, rugp 29 — Sputnik. Popiežius Pranciškus pirmadienį priėmė socialinio tinklo Facebook įkūrėją Marką Zuckerbergą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Šventojo Sosto spaudos vadovo Grego Berko žodžius.

"Jie kalbėjo apie tai, kaip komunikacines technologijas naudoti kovai su skurdu, bendravimo kultūros skatinimui ir kaip pažeidžiamiausiems gyventojų sluoksnių atstovams suteikti viltį", — cituoja Berko žodžius laikraštis Il Messaggero.

Šventojo Sosto spaudos vadovas taip pat pažymėjo, kad Zuckerbergas į audienciją su pontifiku atėjo kartu su savo žmona Priscilla Chan.

Asmeninėje paskyroje Zuckerbergas parašė: "Tai buvo susitikimas, kurio mes niekada nepamiršime. Galite justi jo šilumą ir gerumą, ir kaip giliai jam rūpi padėti žmonėms".

Pasak populiaraus socialinio tinklo įkūrėjo, į Romą jis atvyko skaityti paskaitą vieno iš pirmaujančių šalies universitetų Luiss studentams.

96