Katinas Larry Dauningo gatvės rezidencijoje. Archyvinė nuotrauka

Socialiniai tinklai: katinas Larry palaiko Brexit

113
(atnaujinta 15:30 2017.06.13)
Socialinių tinklų vartotojai įtaria, kad žinomiausias Didžiosios Britanijos katinas Larry palaiko Brexit idėją.

VILNIUS, saus 5 — Sputnik. Vienas iš pagrindinių Didžiosios Britanijos Vyriausybės pelių gaudytojų katinas Larry buvo pastebėtas su naujų antkakliu, ant kurio kabėjo Britanijos vėliava. Socialinių tinklų vartotojai spėja, kad tokiu būdu katinas palaiko Britanijos išstojimą iš Europos Sąjungos.

Vienas iš politinių tinklaraščių paviešino nuotrauką ir paliko komentarą: "Larry pirmą kartą po Kalėdų pasirodė visuomenėje su nauju antkakliu Brexit garbei".

"O ne, Larry. Prašau, pasakykite man, kad nesi vienas iš tų, kas palaiko Brexit", — rašo Twitter vartotoja.

Laikraštis "The Telegraph" daro prielaidą, kad antkaklis yra Larry kalėdinė dovana nuo vieno iš ministro pirmininko rezidencijos darbuotojų.

Nepaisant Kalėdų atostogų, Larry tęsia savo tarnybą kartu su pagrindiniu savo konkurentu — užsienio reikalų ministro katinu Palmerstonu. Kartu su jais dirba Ossi ir Ivi, kuriuos iš gyvūnų prieglaudos rezidencijos darbuotojai pasiėmė 2016 metų gruodį.

Tačiau Larry oficialiai laikomas pagrindiniu Vyriausybės pelių gaudytoju. 2012 metais jo vos neatleido iš pareigų dėl tingumo.

Kuomet David Cameron (Deividui Kameronui) teko palikti rezidenciją Dauningo gatvės 10-ame name, Larry pasiliko, nes yra valstybės tarnautojas.

Didžiosios Britanijos istorinis referendumas>>

Referendumas dėl Didžiosio Britanijos pasitraukimo iš ES įvyko 2016 metų birželio 23 dieną. Brexit šalininkai laimėjo. Po tokio rezultato Kameronas paliko ministro pirmininko pareigas ir jo vietą užimė Teresa May (Tereza Mei).

113
Tegai:
katinas Larry, Brexit, Didžioji Britanija
Temos:
Didžiosios Britanijos istorinis referendumas (68)
Dar šia tema
Ir katinams įdomu, ką dar demaskuos Asandžas
Laimės kūdikis: katinas išgyveno po griuvėsiais daugiau nei mėnesį
Neįtikėtinas katinas užkariavo Instagram