Televizijos kanalo RT logotipas. Archyvinė nuotrauka

Televizijos kanalas "RT" transliuojamas Jungtinių Tautų Organizacijoje

110
Televizijos kanalo generaliniam direktoriui ir Jungtinių Tautų Organizacijos atstovams pasirašius susitarimą dėl bendradarbiavimo, prasidėjo “RT” transliavimas.

VILNIUS, saus 18 — Sputnik. Televizijos kanalo "RT" ("Russia Today" — Sputnik) generalinis direktorius Aleksejus Nikolovas ir Jungtinių Tautų Organizacijos (JT) generalinio sekretoriaus pavaduotojas visuomaninės informacijos klausimais Kristina Galah apsikeitė susitarimais dėl transliavimo, pranešė RIA Novosti.

Europos Parlamentas. Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Pasirašius susitarimus JT oficialiai prasidėjo televizijos kanalo "RT" transliavimas.

"Šiuolaikiniame sudėtingame pasaulyje vyrauja skirtingos nuomonės, todėl šaltinių įvairovė labai svarbi. Jūs padėsite geriau suprasti šį sudėtingą pasaulį", — pažymėjo Galah.

"RT" transliavimas bus prieinamas 66 kanalu. Rusijos nuolatinio JT atstovo Vitalijaus Čurkino teigimu, šį skaičių labai lengvai įsiminti.

"Reikia pripažinti, kad juos visi žiūri. Tai daro ir diplomatai, ir ambasadoriai užsienio reikalų ministrai, valstybių ir vyriausybių vadovai, jie ne tik žiūri, bet ir viešai komentuoja tai. Kartais kritikuodami jie atrodo kaip "RT" reklamuotojai, todėl ši žiniasklaida tokia populiari pasaulyje. Nuo šiol jie gali tai padaryti neišeidami iš JT ribų", — sakė Čurkinas.

Apsikeitimų susitarimais ceremonija įvyko buvusioje JT saugumo tarybos salėje. Po ceremonijos susirinkusieji pažiūrėjo "RT" sukurtą dokumentinį filmą "Karo vaikai" apie mažamečių karių iš Cebtrinės Afrikos reabilitaciją.

110
Tegai:
transliavimas, RT, Jungtinių Tautų organizacija (JTO), Vitalijus Čurkinas, Kristina Galah, Aleksejus Nikolovas, Niujorkas, JAV
Temos:
Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (93)
Dar šia tema
Putino patarėjas: Rusija gali netekti prieigos prie interneto
Simonian paaiškino, kas sukėlė RBS ketinimą aptarti RT sąskaitų uždarymą
Didžiojoje Britanijoje užblokuotos visos "Russia Today" sąskaitos
Ria.ru pripažinta populiariausia internetine žiniaskaida Rusijoje