Eurovizija-2017, archyvinė nuotrauka

Ukrainos premjeras: "Eurovizijai" niekas negresia

33
(atnaujinta 15:03 2017.02.16)
Pirmadienį pasirodžius informacijai, kad "Euroviziją" ruošianti tarptautinė organizatorių komanda atsisako rengti konkursą, Ukrainos premjeras užtikrino, kad viskas vyksta pagal planą, ir antradienį prasidės prekyba bilietais

VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Ukrainos ministras pirmininkas Vladimiras Groismanas pareiškė, kad muzikinio konkurso "Eurovizija — 2017" organizavimui Kijeve niekas negresia, pranešė RIA Novosti.

"Eurovizijai" Ukrainoje absoliučiai niekas negresia, ir konkursas bus surengtas aukščiausiu lygiu", — Vyriausybės posėdyje antradienį sakė Groismanas.

Antradienį vakare Kijeve prasidės prekyba bilietais į "Euroviziją-2017". Jų kaina priklauso nuo konkurso etapo ir vietos bei yra nuo 8 iki 500 eurų.

Pirmadienį interneto tinklalapis "Strana.ua" pranešė, kad komanda, kuri organizavo konkursą, oficialiai atsisakė toliau dirbti dėl skaidrumo trūkumo, priimant esminius darbo sprendimus.

Ukrainos vice premjeras Viačeslavas Kirilenko po to pareiškė, kad konkurso rengimas vyksta pagal planą, o organizatorių pasikeitimas neturės jokios įtakos darbui.

Lietuvos atstovas dalyvaus antrajame pusfinalyje.

Iš viso konkurse dalyvaus 43 šalių atstovai. Finalas vyks gegužės 13 dieną.

Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

33
Tegai:
Eurovizija-2017, Ukraina
Temos:
"Eurovizija-2017" Kijeve (38)
Dar šia tema
Atranka į "Euroviziją-2017": Sasha Song prieš Aminatos protežė
Ukrainos finansų ministerija: "Eurovizija" jau gavo finansavimą
"Parodyta raudona kortelė": Ukraina rizikuoja netekti ''Eurovizijos''
Discussion