Televizorius, archyvinė nuotrauka

Europos Komisija pritarė "RTR Planeta" kanalo uždarymui Lietuvoje

140
(atnaujinta 14:59 2017.02.17)
Penktadienį Europos Komisija palaikė Lietuvos sprendimą trims mėnesiams apriboti rusų televizijos kanalo "RTR Planeta" transliavimą

VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Penktadienį, vasario 17 dieną, Europos Komisija priėmė sprendimą, kad "RTR Planeta" kanalo transliavimo Lietuvoje apribojimas yra pagrįstas ir neprieštarauja ES įstatymams, praneša RIA Novosti.

Логотип телепередачи РТР Планета
РТР Планета
"RTR Planeta" logotipas

"Komisija įvertino Lietuvos Audiovizualinių media paslaugų derektyvos pagrindu priimtas priemones. Lietuva įrodė aiškius ir rimtus "RTR Planeta" transliuojamose laidose draudimo kurstyti nepykantą  pažeidimus", — rašoma Europos Komisijos komunikate.

Europos Komisijos teigimu, "RTR Planeta" laidose galima buvo pastebėti "okupacijos grėsmę arba kai kurių, tarp jų ir Baltijos šalių, sunaikinimo skatinimą".

Europos Komisijos komunikate pabrėžiama, kad būtina išplėsti tokią sąvoką kaip "neapykantos kurstymas" iki "smurto arba neapykantos kurstymas", įskaitant etninės kilmės, negalios, įsitikinimų, amžiaus arba seksualinės orientacijos diskriminacijos principus.

Pernai lapkritį Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) nusprendė dėl karo, nesantaikos ir tautinės neapykantos kurstymo trims mėnesiams sustabdyti rusų kanalo "RTR Planeta" retransliavimą Lietuvoje. Draudimas retransliuoti "RTR planeta" taikomas visiems Lietuvos transliuotojams, įskaitant ir internetines televizijas.

140
Tegai:
neapykantos kurstymas, televizija, RTR Planeta, Europos Komisija
Dar šia tema
Atšaukti Rusijos televizijos kanalų transliavimo apribojimai
Udalcovas: santykiai tarp Rusijos ir Lietuvos išgyvena krizę
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas