LGBT atstovai, archyvinė nuotrauka

Brazilijoje nuolat didėja nusikaltimų skaičius prieš LGBT asmenis

41
(atnaujinta 07:48 2017.03.28)
Pagal statistiką, Brazilijoje kas 25 valandas nužudomas vienas Lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų bendruomenės atstovas

VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų (LGBT) asmenų žmogaus teisių organizacijos "Gay Group of Bahlia" kiekvienais metais atliekamo tyrimo duomenimis, per paskutiniuosius 12 mėnesių Brazilijoje dėl homofobijos, bifobijos ar transfobijos buvo nužudyti 343 LGBT bendruomenės atstovai, tai yra vidutiniškai vienas žmogus kas 25 valandas, praneša LGL.

2016 metais Brazilijoje dėl seksualinės orientacijos ir (ar) lytinės tapatybės buvo nužudyti 173 gėjai, 144 translyčiai asmenys, 10 lesbiečių, keturi biseksualūs asmenys ir 12 heteroseksualių asmenų, kurie artimai bendravo ar buvo susiję su LGBT bendruomenės atstovais.

Beveik pusė aukų buvo nužudytos nepažįstamų žmonių, klientų (jei auka teikė intymias paslaugas už atlygį), ar vienos nakties santykių metu.

Organizacija "Gay Group of Bahlia" į šiuos duomenis įtraukė ir savižudybių, kurios įvyko dėl patirtos diskriminacijos, atvejus.

Šie tyrimo duomenys nebus įtraukti į oficialią nusikaltimų statistiką, nes Brazilija nefiksuoja nusikaltimų prieš LGBT bendruomenės atstovus, jei nusikaltimas įvykdytas dėl žmogaus tapatybės.

Tyrimas, atliekamas jau 37-erius metus, rodo, kad nusikaltimų skaičius prieš LGBT bendruomenės atstovus vis didėja.

41
Tegai:
LGBT, Brazilija
Dar šia tema
Europos Komisija nesutinka, kad Lietuvoje diskriminuojami gėjai
LGBT bendruomenė moko policininkus būti tolerantiškais
Trečiasis gėjų paradas vyko "sklandžiai ir ramiai"