Masažas, archyvinė nuotrauka

Masažuotojas-žudikas Gardino paskutiniu metu gyveno Lietuvoje

107
Baltarusijos tyrimo komitetas planuoja su pavedimu kreiptis į Lietuvos teisėsaugos institucijas, kad gautų medžiagos, kuri charakterizuotų nelegaliaus masažuotojo Gramovičiaus tapatybę

VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Baltarusijos tyrimo komitetas ketina pateikti Lietuvai užklausą dėl mirties atvejo Gardine po masažo, nes kaltinamasis paskutiniu metu gyveno Lietuvoje, praneša Sputnik Baltarusija.

Pagyvenusi Gardino gyventoja mirė nuo sužalojimų, gautų masažo seanso metu. Masažistui Vasilijui Gramovičiui, neturinčiam atitinkamo išsilavinimo ir licenzijos, iškelta baudžiamoji byla.

Sputnik Baltarusija oficialus Tyrimo komiteto atstovas Gardino srityje Sergejus Šeršenevičius pranešė, kad ryšium su tuo, jog pastaraisiais metais 36-metų Vasilijus Gramovičius gyveno Lietuvoje, planuojama kreiptis į šios šalies teisėsaugos organus tam kad gauti medžiagos, kuri apibūdintų jo asmenybę.

Tyrimo komiteto atstovas pažymėjo, kad ekspertai nustatė, jog masažo metu gauti sunkūs sužalojimai yra vėlesnės pensininkės mirties priežastis.

Taip pat buvo nustatyta, kad masažistas Gramovičius neturi medicininio išsilavinimo ir licencijos atlikti masažus ir sporto veiklą Baltarusijoje, sakė Šeršenevičius.

Primename, kad 1928-ųjų metų gimimo pensininkei dėl amžiaus buvo reikalingos masažo procedūros ir ji rado tinkamą specialistą. Be masažo, jis pravedė medicininės gimnastikos procedūrą. Po šių manipuliacijų senyvo amžiaus moteris pasijuto blogiau, pateko į ligoninę ir netrukus mirė.

107
Tegai:
masažas, nužudymas, Gardinas, Baltarusija
Dar šia tema
Kauno rajone nužudęs šeimą įtariamasis jau sulaikytas
Kijeve nužudytas buvęs Rusijos Dūmos deputatas Voronenkovas
Vyras nužudė brolį ką tik išėjęs iš kalėjimo
Įtariamasis Berlyno išpuolio organizavimu nužudytas Milane
Seimo pirmininkas pripažino Rusijos diplomato nužudymą išpuoliu
Rusijos ambasadoriaus nužudymas: niekšybė ir provokacija