Policija Šiaurės Airijoje, archyvinė nuotrauka

Du latviai sumušti Šiaurės Airijoje dėl tautybės

31
(atnaujinta 19:33 2017.04.18)
Šiaurės Airijoje du Latvijos piliečius smarkiai sumušė vyrų grupė, policijos manymu nusikaltimas įvykdytas iš neapykantos

VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Du latviai sunkiai nukentėjo muštynėse Šiaurės Airijos Coalisland mieste, Tirono grafystėje, praneša Sputnik Latvija su nuoroda į laikraštį "The Irish News". Incidentas įvyko sekmadienį, balandžio 16 dieną, apie devintą valandą vakaro.

Pasak policijos, netoli nuo baro pagrindinėje gatvėje vyrus, kuriems apie 30 metų, užpuolė asmenų grupė. Nukentėjusiems užfiksuoti sumušimai ir įpjoviai, yra įtarimų dėl kaukolės veido kaulų lūžio. Inspektorius Neil Beck pranešė, kad policija vertina incidentą kaip nusikaltimą iš neapykantos.

"Atvykę iš Latvijos ir, žinoma, išeiviai iš kitų šalių, pasirinkę Coalisland savo namais, yra neatskiriama mūsų bendruomenės dalis", — pareiškė Linda Dillon, Šiaurės Airijos Asamblėjos narė nuo Respublikonų partijos "Sinn Fein". Taip pat politikė pareiškė apie nepakantumą išpuoliams dėl etninių ir kalbinių priežasčių ir išreiškė apgailestavimą dėl incidento.

Kaip praneša "Belfast Telegraph", užpuolimas įvyko praėjus kelioms dienoms po grafičių pasirodymo Coalisland ir Dungannon. Užrašai teigia, kad išeiviai iš Lenkijos turi teisę gyventi šioje vietoje.

31
Tegai:
latviai, muštynės, policija, Airija
Dar šia tema
Žiniasklaida atskleidė Rygos muštynių detales — prisidėjo ir Kremlius
Švedijoje autobuso vairuotojas sumušė pabėgėlį iš Sirijos
Paauglys afganas su kirviu užpuolė traukinio keleivius Vokietijoje
Discussion