Patefonas, archyvinė nuotrauka

Smagi senatvė: garsius šokius pensininko atimtas grotuvas

26
Kaimynai negalėjo miegoti naktimis dėl garsios muzikos Tappeno bute, todėl policijos pareigūnai atėmė iš jo garso kolonėles ir daugiau nei 300 kompaktinių diskų su jo mėgstamiausia drum'n'bass stiliaus muzika

VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Britas Peteras Tappenas iš Folkstono miesto Kento grafystėje, išėjęs į pensiją nusprendė nesėdėti be reikalo ir organizavo savo bute ištisą naktinį klubą, kuriame grojo drum'n'bass stiliaus elektroninę muziką, praneša portalas Kent Online.

Tortas, archyvinė nuotrauka
© Photo: Depositphotos

VIskas vyktų kuo  puikiausiai ir toliau, jei Tappeno kaimynai, kuriems trukdė garsi muzika, nepradėtų skųstis. Kai linksmas pensininkas ignoravo daugelį prašymų patildyti muziką, į svečius užsuko policininkai.

TĖeisėsaugos atstovai reide paėmė iš Tappeno garso kolonėles ir daugiau nei 300 kompaktinių diskų su jo mėgstamiausia drum'n'bass stiliaus muzika.

Vietinės rajono tarybos atstovai nustatė, kad muzika Tappeno bute grojo taip garsiai, kad "kaimynai gyveno lyg pragare", todėl vyras, kuriam šiek tiek daugiau nei 70, gavo teismo nutartį konfiskuoti muzikos grotuvą ir kompaktines plokšteles.

Vietinės rajono tarybos atstovas sako, kad kiekvienas gali mėgautis savo mėgstama muzika namuose, ir daugelis žmonių taip ir daro, bet kai garsi vieno žmogaus muzika daro jų kaimynų gyvenimą pragaru, taryba turi įsikišti.

26
Tegai:
muzika, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Šokiai ant ledo padangėje
Turkų muzikantas pareiškė, kad yra tikrasis dainininkės Adelės tėvas
Šaudymo menas: muzikavimas pistoletais
Atsisveikiname su vasara Obamos muzikos ritmu