Burlaivis, archyvinė nuotrauka

Pavydėkime tyliai: jauni žmonės visiems rodo savo gražų gyvenimą

21
Jaunų žmonių pora keliauja po pasaulį, dalinasi spalvingomis nuotraukomis Instagram ir uždirba už postą iki 8500 eurų

VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Paprastiems žmonėms tenka diena iš dienos vaikščioti į darbą, nekantriai laukiant atostogų, tuo tarpu šie jauni žmonės keliauja po pasaulį visiškai nemokamai.

Be to, kelionėse po gražiausius pasaulio kampelius jie praleidžia 365 dienas per metus.

Džekas Morris ir Lauren Bullen — jauna graži pora, pilna ryžtingumo ir lydima sėkmėsą. Nors taip buvo ne visada. Morris (Didžioji Britanija, 24 metai), anksčiau dirbo kilimų valymo kompanijoje Mančesteryje.

Vieną dieną jam tiesiog viskas nusibodo ir jis nusprendė mesti viską ir išvažiuoti kur akys mato, o tiksliau į Bankoką (Tailandas). Bullen (Australija, 24 metai) buvo stomatologo asistente.

Iki tol, kol jie susitiko pernai Fidžyje jauni žmonės fotografavo ir rašė blogus Instagram. Po to, kai jie susitiko, nusprendė nesiskirti ir keliauti kartu — taip gimė jų bendras blogas.

Šiandien kiekvienas žymus prekės ženklas yra pasirengęs mokėti jiems 8500 eurų už vieną nuotrauką socialiniame tinkle Instagram. Kaip pasakojo dabar jau populiaraus blogo autoriai, iš pradžių jie neturėjo tikslo tokiu būdu užsidirbti, nors gražios nuotraukos juos visada domino.

Being served by robots at the bionic bar 🍸🤖 @royalcaribbean #royalcaribbean #comeseek #spons

Публикация от JACK MORRIS (@doyoutravel) Ноя 20 2016 в 8:18 PST

Tada atsirado pasiūlymai iš šprekės ženklų bei viešbučių, kurie buvo pernelyg viliojantys, kad jų atsisakyti. Visi kadrai iš blogo — tai gerai suplanuotos nuotraukos, padarytos gera kamera ir redaguotos specialiomis programomis.

21
Tegai:
kelionės, socialiniai tinklai, nuotraukos
Dar šia tema
Estijos tarnybiniai šunys turi savo Instagram
Emma Watson reklamuoja eko madą socialiniame tinkle Instagram
Įrašas apie Beyonce nėštumą tapo populiariausiu Instagram istorijoje
Neįtikėtinas katinas užkariavo Instagram
Instagram dabar galima didinti nuotraukas ir video
Discussion