Miego kaukė, archyvinė nuotrauka

Baltarusis laimėjo 10 tūkst eurų miego kaukės įdėją

54
(atnaujinta 20:39 2017.04.30)
Kaukė-nugalėtoja atspindi populiariausius pasaulio meno šedevrus: kai kaukės savininkas užmiega, vietoj jo į pasaulį žiūri paveikslo herojai

VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. "Rijksstudio" premijos, įsteigtos populiaraus muziejaus "Rijksmuseum" Amsterdame pagrindinį apdovanojimą pelnė Aleksejus Limonovas iš Minsko, praneša Sputnik Baltarusija.

Už kaukių miegui projektą "Šedevrai niekada nemiega" baltarusis gavo 10 tūkstančių eurų ir autoritetingos komisijos pripažinimą. Pagal dizainerio sumanymą, kai jūs užmiegate, būdrauja paveikslų personažai.

"Rijksstudio" projektas oficialiai pradėtas 2013 metaiso ficialioje muziejaus svetainėje. Užregistuoti nariai gali ne tik kurti savo temines kolekcijas iš skaitmeninių kūrinių kopijų, bet ir fragmentuoti ir išsaugoti juos aukštos kokybės vėliau naudoti  kūrybai.

Kiekvienais metais muziejaus administracija rengia geriausių dizaino idėjų, įgyvendintų naudojant skaitmeninę kolekciją "Rijksstudio", konkursą.

Dizainerių konkursas "Rijksstudio Award" vyksta jau trečius metus iš eilės. Jo šūkis "Mūsų menas priklauso pasauliui". Kiekvienas gali jame dalyvauti.

54
Tegai:
miego kaukė, Aleksejus Limonovas
Dar šia tema
Įvardinti festivalio "Kino pavasaris" laimėtojų vardai
Lietuvis tapo vienu iš laimėtojų foto konkurse "Sony"
Konkursą "Mis Visata" laimėjo prancūzė
Daugiau nei milijoną eurų loterijoje laimėjo Lietuvos gyventojas