Bendros tyrimo grupės nariai, archyvinė nuotrauka

Ukraina liepė sunaikinti Malazijos "Boingo" katastrofos įkalčius

87
(atnaujinta 19:10 2017.05.23)
Ukrainos specialiosios pajėgos aktyviai ir kryptingai dirbo ties įkalčių, įrodančių Ukrainos saugumo tarnybos prisidėjimą prie Malazijos „Boingo“ katastrofos 2014 metais, sunaikinimu

VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Ukrainos saugumo tarnybos (UST) agentai 2014 metais bandė sunaikinti įkaičius, liudijančius apie Ukrainos karių prisidėjimą prie Malazijos "Boingo", kuris skrido iš Amsterdamo į Kvalą Lumpūrą, katastrofos.

UST įsakymų kopijas išplatino Rusijos leidinys "Soveršenno sekretno".

Išplatintame UST kontržvalgybos departamento plane, kurio data 2014 metų liepos 20 diena, rašoma apie liudytoją, kuris turi įrodymų apie "civilio orlaivio sušaudymą 2014 metų liepos 17 dieną".

Крушение малайзийского Boeing на Украине
© Sputnik / Андрей Стенин
Malazijos "Boingo" žlugimo vieta

Leidinys taip pat teikia informaciją apie šifrogramą, kurioje buvo pranešama apie kitų katastrofos liudytojų sulaikymą. Straipsnio autoriai pažymi, kad Ukrainos karininkas, kuris užfiksavo šį faktą, vėliau buvo nužudytas už Donbaso karinių veiksmų zonos ribų.

Viename iš įsakymų rašoma apie būtinybę sunaikinti bet kokią medžiagą, liudijančią apie Ukrainos karininkų įstatymo pažeidimą, o taip pat apie karinių lėktuvų buvimą ir karinių veiksmų vykdymą katastrofos rajone.

Leidinys neatskleidžia žmogaus, kuris pateikė dokumentus, vardo. Anot straipsnio autorių, jis (žmogus — Sputnik) nori, kad UST agentai gautų ko nusipelnė.

Laikraštis "Soveršenno sekretno" taip pat pareiškė, kad ketina tęsti "Boingo" katastrofos palapties tyrimą.

Malaizijos oro linijų lėktuvas "Boeing 777", kuris skrido įprastu reisu iš Amsterdamo į Kvalą Lumpūrą, sudužo 2014 metų liepos 17 dieną. Žuvo visi 298 jame buvę žmonės.

87
Tegai:
Malazija, Boingas 777, lėktuvo katastrofa, katastrofa
Dar šia tema
Prokuratūra: nukritęs į Baltijos jūrą "An-2" buvo techniškai patikimas
Europa ketina tęsti Malazijos lainerio tragedijos tyrimą
Megan Markl

Naujas skandalas: Megan Markl viešai apkaltinta patyčiomis

(atnaujinta 23:07 2021.03.03)
Maištingosios hercogienės pavaldiniai pateikė skundą dėl patyčių darbo vietoje, tačiau nėščia žvaigždė ir toliau tai neigia

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Pavasario atėjimą pažymėjo naujas skandalas Elžbietos II šeimoje: princo Hario žmona Megan Markl buvo apkaltinta patyčiomis iš pavaldinių.

Leidinys "The Times" paskelbė įdomų straipsnį su buvusio hercogienės sekretoriaus Džeisono Knaufo (Jason Knauf) skundu. Laiškas buvo parašytas 2018 metais, jam dar dirbant hercogams. Padėjėjas paprašė apginti kolegas, kurie patyrė spaudimą ir nuolat buvo žeminami iš Markl pusės, tačiau nesulaukė jokio atsakymo.

Dabar informacija apie Markl patyčias tapo vieša: hercogienė viešai apkaltinta patyčiomis.

"Aš nerimauju, nes ji įbaugino du padėjėjus ir išvarė juos. Elgimasis su X peržengia padorumo ribas. Hercogienė visada randa auką patyčioms. Ji gąsdina Y ir bando nusmukdyti jos pasitikėjimą savimi", — sakoma padėjėjo laiške.

Informacijos paskelbimo priežastis: pavaldiniai norėjo, kad pasaulis žinotų jų įvykių raidos versiją, kol Megan ir Haris duos interviu Oprai Vinfri.

Dabar Markl neigia visus kaltinimus. Ji "liūdi dėl pastarųjų išpuolių" ir, pasak atstovų, "toliau dirbs skatindama atjautą visame pasaulyje ir stengsis rodyti gerą pavyzdį visiems aplinkiniams".

Tegai:
patyčios, Megan Markle, karališkoji šeima
Temos:
Karališkosios naujienos
JAV karinis jūrų laivynas

"Fox News": JAV ketino paskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų

(atnaujinta 23:04 2021.03.03)
2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk"

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. JAV "Virdžinijos" klasės povandeninis laivas "USS John Warner" buvo pasirengęs paskandinti Rusijos laivus prie Sirijos krantų 2018 metais. Apie tai praneša "Fox News".

Pėstininkų kovos mašina K-17 Bumerang
© Sputnik / Михаил Воскресенский

2018 metų balandžio mėnesį povandeninis laivas Viduržemio jūroje į Sirijos Arabų Respubliką paleido šešias raketas "Tomahawk".

"Tada ji nugrimzdo po vandeniu ir pasirengė paskandinti visus Rusijos karo laivus, kurie imsis veiksmų prieš JAV laivyną šioje srityje", — rašoma pranešime.

Vienas iš taškų, iš kurio buvo paleistos "Tomahawk", iš tiesų buvo spąstai: JAV kariuomenė iš ten nesmogė į Siriją. Tačiau Rusijos karinio jūrų laivyno atsakomieji veiksmai dėl šio masalo taip pat tapo pretekstu JAV atsakymui, nurodo televizijos kanalas.

Tegai:
Sirija, laivai, Rusija, JAV
Dar šia tema
Rusijos gynybos ministerija nufilmavo bepiločių orlaivių šviesos šou
"Lokys" pakilo į orą: nufilmuotas Tu-95 skrydis esant žemai temperatūrai
Viskas dėl koordinačių sistemų. Ką Pašinianas apie "Iskander" pasakė ne taip
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 23:11 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržovių iš paprastųjų angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninių baltymų šaltinių, pavyzdžiui, mėsos", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelienos, kuri naudinga sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastųjų angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelienos iš daržovių", — rekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai