CNN, archyvinė nuotrauka

CNN įvedė naujas taisykles žinių apie Rusiją skelbimui

21
CNN redaktorius asmeniškai tikrins visą informaciją žiniose apie Rusiją prieš transliacijos pradžią

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Televizijos kanalas CNN įveda naujus griežtus apribojimus, kurie palies rusų tematiką, praneša naujienų portalas BuzzFeed News su nuoroda į televizijos kanalo vadovybės laišką.

Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Сергей Пятаков

Pranešimą parengė Rich Barbieri, vyriausiasis CNNMoney redaktorius — tinklalapio, kuris skirtas verslo pasaulio naujienoms, praneša RIA Novosti.

"Niekas neturi skelbti kokio nors turinio, įskaitantį Rusiją, iki tol, kol jis pateks pas mane ir Džeisoną", — pareiškė savo elektroniniame laiške vyriausiasis redaktorius.

Nauji apribojimai bus taikomi ne tik CNNMoney portale, pažymi portalas.

Anksčiau CNN su nuoroda į šaltinį JAV Kongrese pranešė, kad Jungtinių Valstijų Senatas tiria tariamus Donaldo Trampo komandos ryšius su Rusijos tiesioginių investicijų fondu.

Kaiprezultatas, įtarimą sukėlė jo vadovo Kirilo Dmitrievo vadovo susitikimas su vienu iš pereinamojo Trampo štabo atstovų Anthony Scaramuzzo "vos keturioms dienoms iki JAV prezidento inauguracijos" sausį.

Vėliau CNN pašalino straipsnį ir paliko užrašą: "Istorija neatitinka CNN redakcijos standartus, ją pašalino. Nuoroda į medžiagą neveikia. CNN atsiprašo pono Scaramuzzo". Artimas televizijos kompanijai šaltinis portalui pranešė, kad visa istorija yra nevykusi.

21
Tegai:
informacija, televizija, CNN, JAV
Dar šia tema
Prancūzijos URM vadovas nenori prieštarauti Makronui dėl kaltinimų Sputnik
Peskovas: Kremlius nesutinka su Makrono kritika Sputnik ir RT atžvilgiu
Informacinės agentūros LETA ir BNS nutraukė sutartis su Sputnik
Baltic News Service nutraukė sutartį su Sputnik dėl alternatyvaus požiūrio
Sputnik ir RT pavadinti ES informacinėmis grėsmėmis
Discussion