Facebook, archyvinė nuotrauka

Zuckerbergo pasididžiavimas: Facebook išaugo iki 2 mlrd paskyrų

18
Markas Zuckerbergas pranešė visiems savo sekėjams, kad paskyrų skaičius socialiniame tinkle Facebook pasiekė du milijardus

VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Socialinio tinklo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas antradienį pranešė, kad paskyrų skaičius pasiekė 2 milijardus, praneša RIA Novosti.

"Šį rytą Facebook bendruomenė oficialiai siekia du milijardus žmonių! Mes padarėme pažangą, sujungdami žmones, o dabar padėkime viso pasaulio žmonėms dar labiau suartėti. Būti šioje kelionėje kartu su jumis yra didelė garbė", — pranešė jis savo Facebook paskyroje.

"Ir pasaulis tapo šviesesnis", — pridūrė jis kitame pranešime.

Facebook — didžiausias socialinis tinklas pasaulyje ir vienvardė kompanija (Facebook Inc), kuri yra šio socialinio tinklo savininkė. Jį 2004-ųjų vasario ketvirtą dieną įkurė Markas Zuckerbergas ir jo kambariokai Eduardo Saverin, Dustin Moskovitz ir Chris Hughes studijų Harvarde metu.

Iš pradžių ši svetainė buvo vadinama Thefacebook ir buvo prieinama tik studentams iš Harvardo universiteto, vėliau registacija tapo prieinama ir kitiems Bostono universitetams, o po to jau ir visoms JAV švietimo įstaigoms, kurių studentai turėjo elektroninio pašto adresą domene.edu.

2006-ųjų rugsėjį svetainė tapo viešai prieinama visiems turintiems elektroninio pašto dėžutę interneto vartotojams nuo 16 metų.

18
Tegai:
vartotojai, socialiniai tinklai, Facebook, Markas Zuckerbergas
Dar šia tema
Popiežius priėmė Facebook įkūrėją Zuckerbergą
Paranoja: Zuckerbergas užklijavo kompiuterio kamerą lipnia juosta
Lietuvos policija papasakojo apie Facebook tamsiąją pusę
Sostinės meras pakvietė į Vilnių vieną iš Facebook kūrėjų
Žiniasklaida: Facebook įdiegia pranešimų susinaikinimo funkciją
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas