Telefonas vyro rankuose, archyvinė nuotrauka

"Sega" žaidimai mobiliesiems įrenginiams bus nemokami

84
(atnaujinta 18:16 2017.07.01)
Bendrovė "Sega" paskelbė, kad visi žaidimai, su kuriais išaugo kelios kartos, bus nemokami "Android" ir "iOS" operacinėms sistemoms, ir šiai dienai jau išleisti penki žaidimai, tarp kurių yra kultinis "Ežiukas Sonikas", išvydęs pasaulį 1991-ųjų birželio 23 dieną

VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Bendrovė "Sega" buvo įkurta  1940 metais, tačiau įgijo didžiausią populiarumą 1987-aisiais, kai į rinką įžengė žaidimų konsolė Sega Mega Drive, tapusi milijonų vaikų visame pasaulyje svajone. Tuo metu "Sega" tapo antra pagal dydį po "Nintendo" žaidimų kūrėja pasaulyje.

Neseniai bendrovė paskelbė, kad kuria kolekciją "Sega Forever"  ir pažadėjo, kad  visi žaidimai mobiliesiems įrenginiams bus nemokami, praneša Sputnik Estija.

Legendinis "Contra", "Mortal Kombat", "Dune II: Battle for Arrakis" ir daug kitų žaidimų įgaus antrą kvėpavimą ir duos vyresnei nei trisdešimt metų kartai galimybę pajusti nostalgiją neatsitraukiant nuo mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

"Sega" žada įdiegti šiek tiek šiuolaikiškų technologijų, o žaidimus bus galima žaisti neprisijungus prie interneto.

Kompanija jau išleido penkis žaidimus, tarp kurių yra "Ežiukas Sonikas" ("Sonic the Hedgehog"), savo laiku tapęs pardavimų lyderiu ir "Sega" talismanu. Be to, vartotojai gali parsisiųsti "Altered Beast", "Comix Zone", "Kid Chameleon" ir "Phantasy Star II".

Tikimasi, kad "Sega" išleis po vieną žaidimą per dvi savaites, kol, galiausiai, perkels visą savo archyvą į mobiliuosius įrenginius.

"Sega" pagrindinis rinkodarininkas Maikas Evansas leidiniui "Metro UK" papasakojo, kad bendrovė šiuo metu bando išsiaiškinti, kaip galima sujungti dviejų dešimtmečių įvykius ir sukurti kažką, apimantį dvi žaidimų epochas — 80-ųjų ir 90-ųjų.

Tiems, kas nenori žaisti su valdymu prietaiso ekrane, "Sega" pažadėjo pateikti pigią bluetooth vairalazdę, kuri tiks net televizoriui.

Visi žaidimai bus nemokami, o padengti išlaidas bendrovė planuoja per mažą skelbimų bloką įeinant į žaidimą, kurį bus galima išjungti, sumokėjus už programą šiek tiek mažiau nei du svarus.

84
Tegai:
žaidimai, Sega
Dar šia tema
Pasaulis renkasi Pokemon Go, o ne porno
Lietuvių kompiuterinių žaidimų kūrėjų laukia sėkmė
Lietuvoje plinta pavojingas žaidimas tarp vaikų socialiniuose tinkluose
Discussion