Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Kuo trumpiau: pasirodė straipsnis apie Trampą trijų žodžių

16
(atnaujinta 14:45 2017.07.03)
Rekordiškai mažos apimties medžiaga buvo paskelbta laikraštyje "The New York Post", kurios nuotrauka Twitter paskyroje pasidalino laikraščio redaktorė Megi Kuglan

VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Laikraštis "The New York Post" išleido straipsnelį apie JAV prezidentą Donald Trump (Donaldą Trampą) iš trijų žodžių, imituodamas jo manierą pildyti savo Twitter paskyrą, praneša "RIA Novosti".

Straipsnelis pavadintas "apie Trampo Twitter paskyras", o tekstas skamba taip: "Sustok. Paprasčiausiai sustok".

Medžiaga buvo atpausdinta laikraštyje, ją nufotografavo ir pasidalino savo Twitter paskyroje laikraščio redaktorė Maggie Coughlan (Megi Kuglan).

Trampas reguliariai naudojasi Twitter, komentuodamas ir aktyviai skelbdamas savo poziciją įvairiais klausimais.

Nuolatinis susidūrimas su spauda

Priminkime, kad pagrindine socialinių tinklų naudojimo priežastimi JAV prezidentas vadina savo pasipriešinimą "netikroms naujienoms" ("fake news") ir žiniasklaidos machinacijoms jo atžvilgiu.

Anksčiau jis apkaltino "netikrą žiniasklaidą" dėl to, kad dauguma amerikiečių nepalaiko jo veiklos. Tada "NBC" ir "The Wall Street Journal" paviešino apklausos rezultatus, pagal kuriuos tik 40% amerikiečių palaiko Trampo veiklą, o 54% nepatenkinti jo darbu.

"ABC" ir "The Washington Post" atliko panašią apklausą, kuri atskleidė, kad 42% respondentų palaiko Trampo veiksmus, o 53% neigiamai vertina jo pirmuosius žingsnius prezidento poste.

"Šiandien naujos apklausos labai geros, jei atsižvelgti į tai, kad  dauguma žiniasklaidų — "netikros" ir beveik visada neigiamai nusiteikusios. Aš vis dar įveikčiau Hillary Clinton pagal balsų skaičių", — tada parašė Trampas Twitter paskyroje.

Be to, Trampas apkaltino žiniasklaidos atstovus nesąžiningumu, sukčiavimu ir pareiškė, kad žmonės nebetiki jais.

Jis pavadino "nesąmone", "klastote", "sukčiavimu" ir "apgaule" naujenas apie neva turimus jo priešrinkiminio štabo ryšius su Rusija ir pažymėjo, kad paviešintos informacijos apie jo padėjėjų ar prezidento pokalbius telefonu su užsienio lyderiais  autoriams "turėtų būti gėda".

Trampas pareiškė, kad žiniasklaidos trukdo jam "sudaryti sandėrį" su Rusija.

16
Tegai:
The New York Post, Twitter, Donaldas Trampas, JAV
Temos:
Naujas JAV prezidentas: Making America Great Again (57)
Dar šia tema
Balsavimas: nepatogios Trampų šeimos situacijos
Putinas užstojo Trampą
Ką telefonu aptarė Rusijos ir JAV prezidentai?
Discussion