Kūdikis, archyvinė nuotrauka

Atsisakyti vaikų aplinkos apsaugos labui ragina Švedijos mokslininkai

20
Mokslininkai nustatė, kalbant apie aplinkos apsaugą sprendimas neturėti vaikų yra 20 kartų efektyvesnis nei kelionių asmeniniu automobiliu skaičiaus mažinimas ir skrydžių atsisakymas

VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Mokslininkai iš Švedijos Lundo universiteto pareiškė, kad atsisakymas pratęsti giminę taps pačiu efektyviausiu būdu apsaugoti gamtą, praneša Sputnik Kirgizija su nuoroda į britų leidinį "The Daily Mail".

Švedijos mokslininkai atliko didelio masto tyrimą, kuriuo metu atskleidė, kurios priemonės yra efektyviausios mažinant anglies dioksido išmetimą į atmosferą.

Aplinkosaugininkai paragino pasaulio gyventojus sumažinti kelionių asmeniniu automobiliu skaičių, atsisakyti skydžių ir laikytis daržovių dietos. Tačiau efektyviausias būdas apsaugoti aplinką yra, jų nuomone, atsisakymas gimdyti.

Kaip pareiškė mokslininkai, kruopštus atliekų rūšiavimas gali sumažinti anglies dioksido išmetimą į atmosferą 0,2 tonų per metus, o šeima, kuri nuspręs negimdyti vaikų, kasmet "sumažins anglies pėdsaką" 58,6 tonomis.

20
Tegai:
aplinkosaugininkai, vaikai, Švedija
Dar šia tema
Žiniasklaida: Beyonce pagimdė dvynukus
Kinė pagimdė mergaites dvynukes savaitę po sūnaus gimimimo
Sveikatos ministras ketina įteisinti gimdymą namuose
Neįtikėtinas nėštumas: Kinijoje moteris laukia gimdymo jau 17 mėnesių