Markas Zuckerbergas su šeima, archyvinė nuotrauka

Dukart tėtis: Markas Zuckerbergas išeina dekretinių atostogų

27
Socialinio tinklo Facebook įkūrėjui gimė antroji dukra — jis ketina imti dekretines atostogas, ką jis darė ir gimus pirmąjam vaikui

VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Facebook įkūrėjas Markas Zukerbergas antrą kartą tapo tėvu. Jo žmona Priscilla Chan padovanojo jam antrą dukterį. Laimingas tėvas pasidalijo šia džiugia naujiena socialiniame tinkle, praneša Sputnik Baltarusija.

"Brangi August, sveika atvykusi į pasaulį! Tavo mama mama ir aš esame džiaugsimes pamatyti, kuo tu tapsi", — parašė Markas.

Mergaitę pavadino August, galbūt todėl, kad ji gimė rugpjūtį.

Anksčiau Zuckerbergas sakė, kad po dukros gimimo ims du dekretinių atostogų mėnesius, vieną mėnesį iš karto, o antrąjį — gruodį. Jis pažymėjo, kad Facebook vadovybė suteikia tėvams keturis mėnesius dekretinių atostogų.

Markas Zukerbergas yra 33 metų verslininkas, Facebook socialinio tinklo įkūrėjas. Būdamas Harvardo universiteto antrakursiu metė   studijas ir pradėjo verslą. Vidutinis aktyvių socialinio tinklo vartotojų skaičius per mėnesį pirmoje 2017-ųjų pusėje padidėjo iki 2,01 milijardo žmonių.

2012-aisiais jis susituokė su Priscilla Chan, o 2015 metų gruodį jie pirmą kartą tapo tėvais. Pirma dukra pora pavadino Maks.

Dekretas tėvams priimtas daugelyje Europos šalių.

Švedijoje, kur tokie atostogos buvo įvestos prieš 30 metų, 80% vyrų rūpinasi savo vaikais.

27
Tegai:
dukra, socialiniai tinklai, Facebook, Markas Zuckerbergas, JAV
Dar šia tema
Zuckerbergo pasididžiavimas: Facebook išaugo iki 2 mlrd paskyrų
Popiežius priėmė Facebook įkūrėją Zuckerbergą
Paranoja: Zuckerbergas užklijavo kompiuterio kamerą lipnia juosta
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas