Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka

Simonian pateko į įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą pagal "Forbes"

45
(atnaujinta 09:13 2017.11.02)
MIA "Rossija segodnia" ir RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pirmą kartą buvo įtraukta į amerikietiško žurnalo "Forbes" reitingą ir aplenkė buvusią kandidatę į JAV prezidento postą Hillary Clinton

VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pateko į įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą.

Taip pat į reitingą pateko Rusijos centrinio banko vadovė Elvira Nabiulina.

RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Трефилов

Simonian pateko į sąrašą pirmą kartą ir užėmė 52-ąją vietą, Nabiulina — 49-ąją. Abi Rusijos atstovės aplenkė buvusią valstybės sekretorę ir kandidatę į JAV prezidento portą Hillary Clinton, kuri atsidūrė 65-oje vietoje.

"Aš, žinoma, norėčiau atsidurti kitame "Forbes" sąraše, tačiau, kaip sakoma, kas ko mokėsi", — sako Simonian.

"Forbes" žurnale pabrėžiama, kad per paskutinius metus Margarita Simonian tapo gerai atpažįstama figūra, kurią aptaria technologijų, politikos ir žiniasklaidos ratuose. Taip pat leidinyje patikslinta, kad sąrašas buvo sudarytas dėl tariamai "neigiamos RT įtakos" ir kaltinimų "įsikišimu į prezidento rinkimus Jungtinėse Amerikos Valstijose ".

Įtakingiausių pasaulio moterų reitingo lyderes — Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Didžiosios Britanijos ministre pirmininkė Teresa May ir vieno iš korporacijos "Microsoft " įkūrėjo  žmona Melinda Gates.

45
Tegai:
RT, įtakingiausių žmonių sąrašas, Forbes, Margarita Simonian, Rusija
Dar šia tema
Simonian pakomentavo Pentagono ataskaitą apie Sputnik ir RT įtaką
Simonian: Ukrainai beliko uždrausti japoniškus diktofonus ir vaizdo kameras
Simonian: Sputnik priešinasi kitaip manančių nepakantumui