Kijevas, archyvinė nuotrauka

Ukraina prašo Europos žiniasklaidos rašyti geras naujienas apie šalį

27
(atnaujinta 13:41 2017.11.14)
ES piliečiai nenori tolesnio suartėjimo su Ukraina dėl nepakankamo bendravimo ir gerų naujienų, mano Kijeve

VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Kijevui nepatinka, kad dėl gausybės blogų naujienų sukuriamas nepateisinamai neigiamas Ukrainos įvaizdis europiečių akyse. Ukrainos vicepremjerė europinei ir euroatlantinei integracijai Ivanna Klympush-Tsintsadze prašo Europos pareigūnų paskatinti, kad ES žiniasklaidoje daugiau rašytų apie Ukrainos sėkmes, praneša Sputnik Baltarusija.

"Geras, kartais net nuobodžias naujienas turi  išgirsti Europos visuomenė. Būtent visuomenė, o ne politikai. Mes žinome, kad blogos naujienos be jokios pagalbos greitai randa savo kelią į žiniasklaidą. Bet mes neturime galimybės paviešinti būtent pozityvias naujienas", — paaiškino vicepremjerė.

Klympush-Tsintsadze pareiškimas suskambėjo diplomatinio skandalo tarp Ukrainos ir Lenkijos dėl skirtingų dviejų šalių požiūrių istorinei atminčiai, o taip pat Vengrijos kaltinimų tautinių mažumų diskriminacija. Taip pat norime priminti, kad nuo spalio 17 dienos prie Rados pastato Kijeve vyksta neterminuota buvusio Gruzijos prezidento ir Odesos gubernatoriaus Michailo Saakašvilio šalininkų protesto akciją. Jie reikalauja atšaukti parlamentinį imunitetą, pravesti rinkimų reformą ir priimti įstatymą dėl antikorupcinio teismo įsteigimo. Taigi, rašyti apie Ukrainą tik "geras ir nuobodžias" naujienas žurnalistams gana sunku. Netgi Europoje.

© Ruptly.
Kaip vyksta protestai Kijeve
27
Tegai:
naujienos, Ivanna Klympush-Tsintsadze, Europos Sąjunga, Ukraina
Dar šia tema
Ukraina ruošiasi nutraukti diplomatinius santykius su Rusija
Linkevičius tikisi, kad ES patvirtins "Maršalo planą" Ukrainai
"Grybauskaitės planas" skirtas korupcijai Ukrainoje
Pirmadienį bus pristatytas lietuviškas "Maršalo planas" Ukrainai
Lietuva ir Ukraina aptarė bendradarbiavimą gynybos srityje
Discussion