R9ta Meilutytė, nuotrauka iš įvykio vietos

Pirmą Europos čempionato dieną Lietuvos plaukikai iškovojo auksą ir bronzą

33
(atnaujinta 17:09 2017.12.14)
Pirmą Europos plaukimo čempionato dieną Kopenhagoje Meilutytė ir Rapšys ne tik atnešė komandai pirmus medaliu, o ir atnaujino nacionalinius rekordus

VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. Pirmą medalį — bronzą 200 metrų rungties finale iškovojo Danas Rapšys.

Lemtingame palukime jį aplenkė tik lenkas Radoslaw Kawecki (1.48,46) ir 17-metis rusas Kliment Kolesnikov, kuris pasiekė naujo pasaulio rekordo(1.48,02). Bet Rapšio rezultatas taip pat yra rekordas, tik Lietuvos (1.49,06). Praeitą kartą jis pasiekė tokių skaičių Anykščiuose vos prieš mėnesį.

Плавание Чемпионат Европы 2-ое место Радослав Кавецки из Польши, 1-ое Климент Колесников из России и 3-ье Данас Рапшис из Литвы
© REUTERS /
Danas Rapšys iškovo bronzą

Be to Rapšys sugebėjo atnaujinti ir savo nacionalinį rekordą 200 metrų distancijoje laisvu stiliumi. Ketvirtadienį 200 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje dalyvavusiems Giedriui Titeniui ir Andriui Šidlauskui į finalą prasimušti nepavyko.

Šidlauskas distanciją įveikė per 2.08,96 sekundes ir savo plaukime buvo šeštas, Titenis buvo greitesnis — su 2.06,92 sekundžių rezultatu jam pavyko pagerinti Lietuvos rekordą.

Nenuvylė žinomiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė. Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 metrai) čempionate 50 metrų krūtine rungties finale Meilutytė iškovojo auksą.

Meilutytei tai jau ketvirtasis čempionės titulas. Pareitą kartą ji laimėjo tris kartus prieš keturis metus taip pat Europo čempionate Danijoje.

33
Tegai:
plaukimas, sportas, Europos plaukimo čempionatas, Danas Rapšys, Rūta Meilutytė, Kopenhaga
JAV dainininkas Džonas Ledžendas ir jo žmona JAV modelis Krisi Teigen

Dainininko Džono Ledžendo žmona neteko vaiko

(atnaujinta 16:46 2020.10.01)
Savo Instagram paskyroje 34 metų Krisi Teigen atvirai parašė apie baisią netektį, kuri ištiko jos šeimą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių muzikantas Džonas Ledžendas (John Legend) ir jo žmona Krisi Teigen (Chrissy Teigen) neteko vaiko: kraupi žinia sukrėtė visus žvaigždžių poros gerbėjus.

Neseniai paaiškėjo, kad nėščia muzikanto žmona atsidūrė ligoninės palatoje: modeliui prasidėjo stiprus kraujavimas, dėl kurio gydytojai pareikalavo skubios hospitalizacijos. Visą šį laiką Ledžendas nepaliko žmonos ir meldėsi dėl žmonos ir sūnaus išgelbėjimo.

Teigen Instagram paskyroje pasirodė nespalvotų kadrų iš ligoninės serija: modelis su skausmu pranešė, kad ji ir Džonas Ledžendas neteko trečiojo vaiko. Berniukas taip ir negimė.

"Mes taip ir nesugebėjome sustabdyti kraujavimo ir jo išgelbėti, nors ir buvo perpiltas kraujas. Šį mažą manyje gyvenusį žmogų mes pavadinome Džeku. Ir jis visada bus juo. Mes nesugebėjome suteikti tau namų gyventi, bet mes visada tave mylėsime", — parašė modelis.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen taip pat padėkojo visiems gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo dar labiau mylėti savo šeimą. Žvaigždžių pora jau augina du vaikus: vyresnę dukrą Luną ir jaunesnį sūnų Mailzą.

Tegai:
dainininkas, JAV
Elmanas Pašajevas

Maskvos centre užpultas buvęs Jefremovo advokatas

(atnaujinta 15:27 2020.10.01)
Pašajevas pridūrė, kad pasivijo užpuoliką ir galėjo jam trenkti, tačiau pabijojo, kad tai provokacija ir prieš jį bus iškelta baudžiamoji byla

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Buvęs Michailo Jefremovo advokatas Elmanas Pašajevas pareiškė, kad pakeliui į spaudos konferenciją, prie televizijos kanalo "360" pastato, jis buvo užpultas ir apipiltas fekalijomis.

"Šiandien buvau užpultas dėl vakarykščio pasisakymo. Pranešiau, kad atskleisiu korupcionierius, suinteresuotus asmenis, kurie užsakė Jefremovo bylą, taip pat mano bylą. Kas tai, jei ne užsakymas?" — RIA Novosti cituoja jo pareiškimą, pasakytą spaudos konferencijos metu.

Pašajevas pridūrė, kad pasivijo užpuoliką ir galėjo jam trenkti, tačiau pabijojo, kad tai provokacija ir prieš jį bus iškelta baudžiamoji byla.

Be to, smurtautojas pametė dokumentus. Pašajevas svarsto, ar susisiekti su juo per socialinius tinklus ir paklausti, kas užsakė užpuolimą. "Pakalbėsiu su juo kaip su vyru", — pabrėžė jis.

Anksčiau Maskvos Presnenskio teismas aktoriui Michailui Jefremovui skyrė aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę už birželio mėnesį Maskvos centre įvykusią avariją. 

Birželio 8 dieną Maskvos centre aktorius, neblaivus vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

Tegai:
advokatas, Rusija, Michailas Jefremovas
Dar šia tema
Jefremovas nuteistas kalėti aštuonerius metus
Jefremovas papasakojo apie pirmąją naktį tardymo izoliatoriuje
Paaiškėjo, koks yra kameros draugų požiūris į Jefremovą