Aleksandras Rybakas, archyvinė nuotrauka

Lažybų tarpininkai prognozuoja antrą Rybako kelionę į "Euroviziją"

110
(atnaujinta 16:07 2018.01.16)
Lažybų tarpininkų kontorų nuomone, Aleksandras Rybakas yra labiausiai tikėtinas Norvegijos atrankos į "Euroviziją 2018" nugalėtojas

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Baltarusių kilmės Norvegijos atlikėjas Aleksandras Rybakas turi daug šansų antrą kartą dalyvauti dainų konkurse "Eurovizija 2018", praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į lažybų tarpininkų kontorų duomenis.

"Eurovizijos 2009" nugalėtojas Rybakas pristatė savo dainą atrankoje į 2018-ųjų konkursą. Dainininkas nori atstovauti Norvegijai populiariame šou su daina "That's how you write a song".

Lažybų tarpininkų kontoros jau priima statymus už Norvegijos atrankos nugalėtojus. Rybakas turi didelių šansų dalyvauti konkurse antrą kartą, mat jis pirmauja pagal statymų skaičių.

Tačiau, iki finalo, numatyto kovo 10 dieną, situacija gali dar keletą kartų pasikeisti: Rybakas šiame konkurse turi stiprių konkurentų.

Praėjusiais metais į "Euroviziją" vėl norėjo vykti Loreen — 2012-ųjų nugalėtoja. Lažybų tarpininkų kontoros iš pradžių tikėjo jos pergale Švedijos Melodifestivalen atrankoje, tačiau artėjant finalui sumažino statymą. Dainininkę aplenkė Robin Bengtsson.

"Eurovizija" vyks "Altice Arena" Lisabonoje 2018 metų gegužės 8, 10 ir 12 dienomis. Anksčiau buvo pranešta, kad konkurso organizatoriai pateikė oficialų logotipą, o Lisabonoje jie jau pradėjo rengtis didelio masto muzikos šou.

110
Tegai:
daina, Eurovizija-2018, Aleksandras Rybakas, Norvegija
Temos:
"Eurovizija 2018" Lisabonoje (26)
Dar šia tema
Bilietus į "Eurovizijos 2018" finalą pradės pardavinėti lapkričio 30-ąją
Konkurso "Vaikų Eurovizija-2017" nugalėtoja tapo rusė
"Eurovizija" atsisakė ginti konkursantus po skandalo su Samoilova
Rusija grįš į dainų konkursą "Eurovizija"
Skandalas dėl Samoilovos privertė pakeisti "Eurovizijos" taisykles
Discussion