Eilė Berlyne, nuotrauka iš įvykio vietos

Berlyno gyventojai miegojo eilėje dėl sportbačių su įsiūtu nuolatiniu

29
(atnaujinta 17:56 2018.01.17)
Šis bilietas leidžia naudotis Berlyne viešuoju transportu 2018 metais ir kainuoja keturis kartus brangiau nei sportbačiai

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Dėl sportinių batelių, į kuriuos įsiūtas nuolatinis Berlyno viešojo transporto bilietas išsirikiavo eilė daugiau nei 500 žmonių, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į vietos žiniasklaidą.

Adidas EQT Support 93 / Berlin sportbačiai sukurti kartu su Berlyno transport administracija. Nuolatinis, įsiūtas į liežuvį, leidžia naudotis Berlyno metro, tramvajais, autobusais ir keltais visus 2018 metus (be sportbačių toks bilietas kainuoja 761 eurą).

​Neįprastų batų kiekis yra ribotas — tik 500 porų po 180 eurų. Į eilę susirinko daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių.

Nepaisant šalto oro, daugelis pirkėjų užėmė vietą eilėje dar išvakarėse ir laukė pardavimų pradžios palapinėse ir miegmaišiuose.

Pagrindinė naudojimo sąlyga — batai turi būti ant keleivio kojų: pasinaudoti pravažiavimu nešantis sportbačius rankose arba dažėje, nepavyks. Kaip Berlyno viešajame transporte bus nuskaitomi duomenys, transporto departamentas nepranešė.

Sportbačiai pagaminti Berlyno transporto spalvų — juodos ir geltonos, su spalvotais intarpais, kartojančiais sėdynių apmušalus.

29
Tegai:
sportbačiai, eilės, Berlynas
Dar šia tema
"Apple" atleido vyrą už dukros "iPhone X" apžvalgą prieš jo pasirodymą
Maskvoje žmonės jau antrą parą stovi eilėje dėl iPhone X
Įvardyta tikroji "iPhone X" savikaina
"iPhone X" naudotojai aptiko naują defektą
"IPhone X" aptiktas naujas defektas