Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka

Porošenko netyčia pavadino Ukrainos karius okupantais

82
(atnaujinta 11:15 2018.01.23)
Prezidento Petro Porošenko šventinės kalbos vaizdo įrašas, kuriame jis klaidingai pavadino Ukrainos ginkluotasias pajėgas okupantais, kaip mat pasklido internete

VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Pirmadienį, sausio 22 dieną, Vienybės dienos minėjimo renginyje, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko apsiriko, pareiškęs, kad žemę Kryme ir Donbase mindo "ukrainiečių okupanto batas", pranešė RIA Novosti.

"Ir džiaugsminga Vienybės dienos šventė ukrainiečiams bus su kartumo prieskoniu, kol ukrainiečių okupanto batas… rusų okupanto mindo mūsų ukrainietišką suverenią Krymo, Sevastopolio, Donecko ir Luhansko žemę", — sakė Porošenko.

Vaizdo įrašas su prezidento kalba tuoj pat pasirodė socialiniuose tinkluose ir "apaugo" komentarais. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova pat pakomentavo Ukrainos lyderio apsirikimą.

"Bravo, senai laikas vadinti daiktus savo vardais. Ir geriau, nei tai suformulavo Ukrainos prezidentas, nesugalvosi", — parašė ji Facebook, pridurdama, kad Porošenko žino, apie ką kalba.

82
Tegai:
kalba, Užsienio reikalų ministerija (URM), Marija Zacharova, Ukraina, Rusija
Dar šia tema
Kijeve vyksta maršas už apkaltą Porošenko, kurį organizavo Saakašvilis
Porošenko pažadėjo netrukus surengti referendumą dėl įstojimo į NATO
Porošenko uždraudė Ukrainoje "Georgijaus juostelę"
Porošenko pasveikino ukrainiečius su bevizio režimo su ES pradžia
Visada kartu: Porošenka pasveikino Lietuvą lietuviškai