Kalėjimas, archyvinė nuotrauka

Anglijos policininkai ieško kalėjimo pabėgusio lietuvio-pedofilo

107
(atnaujinta 14:54 2018.01.28)
Didžiojoje Britanijoje policija ieško iš kalėjimo pabėgusio Lietuvos piliečio, kuris nuteistas dvylikai metų laisvės atėmimo už pedofiliją, skelbiama, kad jis ketina grįžti į Lietuvą

VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Didžiosios Britanijos policija ieško 51-erių Lietuvos piliečio, Gintauto Urbono, kuris buvo nuteistas dvylikai metų laisvės atėmimo už mėginimą išprievartauti nepilnametę, rašo laikraštis "The Sun".

"The Sun" duomenimis, vienas liudininkas teigė, kad penktadienį vakare Urbonas pabėgo iš Peterboro kalėjimo grįžęs iš sporto salės. Kitas teigia, kad vyras pabėgo, užsiropštęs ant kalėjimo furgono stogo.

"BBC News" skelbia, jog policininkai įtaria, kad Urbonas mėgina sugrįžti į Lietuvą, todėl pareigūnai tikrina visus uostus ir kitus kelius. Be to, inspektorius, kuris vadovauja paieškai neatmeta galimybės, kad nusikaltėliui padėjo pabėgti jo draugai.

Taip pat Britanijos žiniasklaidoje rašoma, kad Urbonas buvo laikomas "pasitikėjimą pelniusiu kaliniu" ir galėjo suplanuoti savo pabėgimą, kol dirbo Kembridžšyro kalėjimo sode.

Urbonas pabėgo po dviejų dienų, kai privatus kalėjimas, kuriame laikomi 840 vyrų ir moterų, buvo pripažintas neatinkantis saugumo standartų.

107
Tegai:
pedofilija, lietuvis, kalėjimas, kalinys, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Disidentė: Lietuvos prezidentė, policija ir teismai slepia pedofilijos bylą
Lenkija paviešino visų šalies pedofilų sąrašą