Norvegijos olimpinės rinktinės apranga, archyvinė nuotrauka

Ant Norvegijos olimpinės rinktinės megztinių rado SS simboliką

146
(atnaujinta 12:56 2018.02.01)
Ant olimpinės norvegų aprangos pavaizduotos dvi runos, kurios atėjo iš skandinavų mitologijos ir buvo naudojamos nacių simbolikoje

VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Norvegijos slidinėjimo rinktinę iškritikavo dėl olimpinės aprangos, rašo "The Daily Mail".

Ant juodai-pilkų sportininkų megztinių pavaizduotos dvi runos, kilusios iš skandinavų mitologijos ir naudojamos nacių simbolikoje.

Viena iš jų, simbolizuojanti karo dievą Torą — pergalę ir jėgą, buvo naudojama kaip viena iš oficialių emblemų Trečiojo Reicho laikais. Ji buvo pavaizduota ir ant Hitlerio bendražygių uniformos. Kita runa, simbolizuojanti  gyvenimo medį —Igdrasilą, yra populiari tarp Skandinavijos neonacistų.

Kai kurie Norvegijos sportininkai jau atsisakė dėvėti aprangą Žaidynių metu. Tačiau aprangą pristačiusi bendrovė pareiškė, kad neketina nutraukti gamybos, nes ši simbolika "yra Skandinavijos kultūros dalis".

146
Tegai:
apranga, Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės, Norvegija
Temos:
Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės (28)
Dar šia tema
Rygoje uždrausti Naujieji metai SS stiliumi
Rusijos URM: tikimės principingo SS veteranų eisenos Rygoje vertinimo
Lenkijoje pradėta baudžiamoji byla dėl Hitlerio gimtadienio šventimo
Namas, kuriame gimė Hitleris, bus nugriautas
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas