Šaudymas Floridos mokykloje,  nuotrauka iš įvykio vietos

Floridoje paauglys pradėjo šaudyti mokykloje

29
(atnaujinta 09:29 2018.02.15)
Remiantis preliminariais duomenimis, tragiško įvykio metu žuvo 17 žmonių; policija sulaikė įtariamąjį, kuris pasirodė esąs jaunuolis, anksčiau pašalintas iš mokyklos dėl prastos drausmės

VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Floridos mkykloje jaunuolis atvėrė ugnį į moksleivius, praneša RIA Novosti su nuoroda į vietos žiniasklaidą.

Tragedija įvyko Parklando mieste, 60 kilometrų į šiaurę nuo Majamio, trečiadienio popietę. Pasak liudytojų, likus dešimt minučių iki pamokų pabaigos suskambo priešgaisrinė signalizacija, po ko pasigirdo šūviai.

​Remiantis naujausia informacija, incidento metu žuvo 17 žmonių. Apygardos šerifas Brovardas Skotas Israelis pranešė, kad 12 žmonių nužudyti pastato viduje, trys gatvėje, du mirė ligoninėje. Taip pat nukentėjo 16 žmonių, kai kurie iš jų yra kritinės būklės.

Šerifas sakė, kad užpuolimo metu buvo naudojamas šautuvas AR-15 su didele šaudmenų atsarga.

Paauglys bandė pabėgti iš nusikaltimo vietos, pasislėpęs minioje. Policija sulaikė įtariamąjį — 1999 metų gimimo Nikolą Kruzą, kuris anksčiau buvo pašalintas iš mokslo įstaigos dėl drausmės pažeidimo.

Rusijos ambasada JAV išreiškė užuojautą dėl tragedijos Amerikos mokykloje.

​"Mes gedime kartu su tais, kurie prarado artimuosius, ir linkime kuo greitesnio išgijimo sužeistiesiems", — teigiama diplomatinės misijos pranešime.

29
Tegai:
šaudymas, mokykla, JAV
Temos:
Smurto banga Amerikoje (29)
Dar šia tema
Šaudymas Teksase: žudikas konfliktavo su uošve
Šaudymas Teksaso bažnyčioje: 26 žmonės žuvo, dar 20 sužeisti
Daugiau kaip 50 žmonių žuvo per šaudymą Las Vegase
Šaudymas Orlande nusinešė daug žmonių gyvybių
Šaudymo metu Floridoje du žmonės žuvo ir 17 sužeista