Amerika perduoda Ukrainai karinę techniką, archyvinė nuotrauka

Ukrainos kariuomenė negali išmokti valdyti Amerikos karinės technikos

116
(atnaujinta 18:58 2018.04.10)
Buvęs Ukrainos ministro pirmininko pavaduotojas sako, kad Ukrainos kariai yra pripratę prie tarybinės technikos

VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Ukrainos armija negali valdyti Amerikos karinės technikos, praneša RIA Novosti su nuoroda į buvusio Ukrainos ministro pirmininko pavaduotojo Romano Bessmertnyj interviu portalui "NewsOne".

Bessmertnyj teigimu, kariai negali naudoti naujos karinės įrangos, nes tai reikalauja specialios parengties, kurios neturi Ukrainos ginkluotosios pajėgos.

JAV verčia "rusofobiškas" Baltijos šalis tiekti mirtiną ginklą Ukrainai >>

Valstybės pareigūnas pabrėžė, kad Ukrainos kariai ne tik negali naudoti tokių įtaisų kaip priešartileriniai radarai, bet netgi negali įvaldyti senų Amerikos karinių transporto priemonių. Buvęs ministro pirmininko pavaduotojas sako, kad jie yra pripratę prie tarybinės technikos.

"Aš jau nekalbu apie "Hammer", kuriems mes tiesiog neturime aptarnavimo. Šiuo metu visoje Ukrainoje supirkti visi UAZ, pradedant nuo 452-ojo iki 469-ojo, nes paaiškėjo, kad mūsų kareiviai, žinoma, yra įpratę jais naudotis. Taip pat dyzelinu varoma technika", — sakė Bessmertnyj.

Anksčiau JAV priėmė sprendimą tiekti gynybinius ginklus Kijevui, tarp jų ir prieštankinės raketos "Javelin".

JAV žiniasklaida pranešė, kad kalba eina apie 210 prieštankinių raketų ir 35 įrenginius, kurių vertė apie 50 milijonų JAV dolerių (beveik 40,5 mln. eurų).

116
Tegai:
JAV karinė technika, karinė technika, Ukraina, JAV
Dar šia tema
Lietuva skyrė lėšų humanitarinei pagalbai Ukrainai
Lietuva į Ukrainą siunčia karo instruktorius
ETPA priėmė Lietuvos parlamentaro rezoliuciją dėl Ukrainos
ES paaiškino, kodėl nesuteikė Ukrainai 600 mln eurų paramos
JAV valstybės departamentas išdavė licencijas ginklams tiekti į Ukrainą
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas