Julija Skripal, archyvinė nuotrauka

Julija Skripal pateko į karinės bazės ligoninę

39
(atnaujinta 12:01 2018.04.11)
Antradienį Skripal buvo išrašyta iš Solsberio miesto ligoninės, kur ji kartu su tėvu Sergejumi Skripaliu pateko po apnuodijimo kovo mėnesio pradžioje

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Buvusio GRU pareigūno Sergejaus Skripalio dukra Julija išvežta į karinės bazės ligoninę, praneša "The Sun" su nuoroda į savo šaltinį.

"Ji (Julija — Sputnik) yra karinės bazės ligoninėje dėl jos pačios saugumo, taip pat tam, kad galima būtų stebėti jos sveikatą", — "The Sun" cituoja laikraštį.

Straipsnyje nenurodoma, apie kurią konkrečiai karinę bazę eina kalba.

Antradienį pasitvirtino, kad Julija Skripal paliko ligoninę, kurioje ji kartu su tėvu atsidūrė po apnuodijimo kovo pradžioje. BBC skelbė, kad po išrašymo moteris buvo nuvežta į saugią vietą. Ligoninės atstovas patvirtino Julijos išrašymą, nors Didižiosios Britanijos premjerė Teresa Mei teigė, kad Skripaliai gali niekada nepasveikti.

Kovo pradžioje Sergejus Skripalis ir jo dukra pateko į ligoninę po apnuodijimo nervus paralyžiuojančiomis dujomis. Po to prasidėjo didelis tarptautinis skandalas. Londonas apkaltino Maskvą prisidėjus prie incidento Solsberio mieste ir išsiuntė Rusijos diplomatus iš šalies. Rusija atsakė tuo pačiu. Rusija atmeta visus katinimus ir pabrėžia, kad Didižioji Britanija nepateikė nė vieno įrodymo ir atsisako atlikti bendrą tyrimą.

39
Tegai:
nuodingosios medžiagos, Julija Skripal, Didžioji Britanija
Temos:
Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)
Dar šia tema
Žiniasklaida pranešė apie tariamą Skripalių kraustymasį į JAV su naujais vardais
Skripalio dukterėčiai atsisakyta išduoti Britanijos vizą
Gydytojai pranešė, kad Sergejaus Skripalio sveikatos būklė gerėja