Baltieji rūmai, Vašingtonas, archyvinė nuotrauka

Su pedofilais kovojusi Venckienė bus deportuota JAV į Lietuvą

229
(atnaujinta 12:54 2018.04.11)
Neringos Venckienės sūnui nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus, kad jo mama nebūtų deportuota iš JAV

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Neringos Venckienės sūnus per 30 dienų peticijai sugebėjo surinkti 39 957 parašų, o kad klausimas patektų JAV prezidento apsvarstymui, reikėjo ne mažiau 100 tūkst. parašų. Todėl dabar buvusi Seimo narė bus deportuota į Lietuvą, praneša "Parlamentskaja gazeta".

Karolis Venckus peticiją su prašymu JAV prezidentui Donaldui Trampui neleisti išduoti jo motinos Lietuvos valdžiai paskelbė kovo pradžioje. Iki balandžio pradžios reikėjo surinkti 100 tūkst. parašų.

Venckienė buvo sulaikyta JAV vasario pabaigoje. Lietuvos valdžia pareikalavo buvusios Seimo narės ekstradicijos.

Neringa su sūnumi išvyko į JAV 2013 metais, siekdama pasislėpti nuo politinio persekiojimo po to, kai jos dukterėčia tapo aukšto rango valstybės pareigūnų pedofilų auka.

Skelbdamas peticiją, Karolis primenė, kad kad jo motina Neringa yra buvusi teisėja ir Seimo narė, be to,  2012 metais dingusios Deimantės Kedytės, kurios atžvilgiu buvo įvykdyti nusikaltimai, teta  bei nužudyto Deimantės tėvo  Drąsiaus Kedžio, kuris bandė priversti atsakyti prieš įstatymą aukšto rango pedofilus, kurie tvirkino jo dukterį, sesuo.

Po Kedžio mirties Venckienė pasiėmė mergaitę, tačiau valdžios institucijos priverstinai atėmė iš moters vaiką, nepaisant to, kad ji buvo teisėta vaiko globėja. Deimantė buvo grąžinta motinai, kuri, įtariama, pati atidavė mergaitę seksualiai išnaudoti. Iki šiol nežinoma, kur šiuo metu yra Deimantė.

Jei Venckienė bus perduota Lietuvai, buvusi teisėja gali būti teisiama dėl tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo ir skleidimo, teismo sprendimo nevykdymo ir kitų nusikaltimų.

229
Tegai:
pedofilija, ekstradicija, Karolis Venckus, Neringa Venckienė, JAV
Temos:
Su pedofilais kovojusios Neringos Venckienės byla (37)
Dar šia tema
Akcija "Ar dar gyva Deimantė?" Vilniaus centre
Disidentė: Lietuvos prezidentė, policija ir teismai slepia pedofilijos bylą
Sadūnaitė: pedofilai, kurie kankino mergaitę, įbaugino visą Lietuvą
Vilniuje vyko akcija prieš pedofilijos bylos nutylėjimą