Neringa Venckienė, archyvinė nuotrauka

Venckienė JAV kalėjimo pareiškė, kad Lietuvoje jos laukia tik mirtis

150
(atnaujinta 14:42 2018.04.18)
Buvusi Seimo narė, kurios ekstradicijos iš JAV reikalauja Lietuvos teisėsauga, pareiškė, kad tėvynėje gali būti nužudyta, todėl niekada net negalvojo sugrįžti

VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Buvusi Seimo narė ir teisėja Neringa Venckienė iš Čikagos kalėjimo davė interviu "The Associated Press" ir viešai paskelbė, kad nebenori grįžti į tėvynę, nes ten ją gali nužudyti.

"Aš niekada nenorėjau grįžti į Lietuvą", — sakė Venckienė interviu ir pridūrė, kad norėtų tapti JAV piliete.

Jeigu JAV prezidento administracija nepriims kito sprendimo po kelių savaičių Venckienė bus išsiųsta į Lietuvą.

Interviu Venckienė paaiškino, kad jeigu ji bus grąžinta į tėvynę, tai taps persekiojima aukšto rango valstybės pareigūnų, nes per 2012 metų Seimo rinkimų kampaniją jos partija  „Drąsos kelias" bandė demaskuoti pedofilų tinklą.

"Jie neturi kitų priežasčių grąžinti, tik kad nužudytų", — teigė buvusi Seimo narė.

Neringa su sūnumi Karoliu išvyko į JAV 2013 metais, siekdama pasislėpti nuo politinio persekiojimo po to, kai jos dukterėčia tapo aukšto rango valstybės pareigūnų pedofilų auka. Venckienė buvo sulaikyta JAV vasario pabaigoje. Lietuvos valdžia pareikalavo buvusios Seimo narės ekstradicijos.

Karolis Venckus peticiją su prašymu JAV prezidentui Donaldui Trampui neleisti išduoti jo motinos Lietuvos valdžiai paskelbė kovo pradžioje. Iki balandžio pradžios reikėjo surinkti 100 tūkst. parašų. Per 30 dienų peticija sugebėjo surinkti 39 957 parašų.

Skelbdamas peticiją, Karolis priminė, kad kad jo motina Neringa yra buvusi teisėja ir Seimo narė, be to,  2012 metais dingusios Deimantės Kedytės, kurios atžvilgiu buvo įvykdyti nusikaltimai, teta  bei nužudyto Deimantės tėvo  Drąsiaus Kedžio, kuris bandė priversti atsakyti prieš įstatymą aukšto rango pedofilus, kurie tvirkino jo dukterį, sesuo.

Po Kedžio mirties Venckienė pasiėmė mergaitę, tačiau valdžios institucijos priverstinai atėmė iš moters vaiką, nepaisant to, kad ji buvo teisėta vaiko globėja. Deimantė buvo grąžinta motinai, kuri, įtariama, pati atidavė mergaitę seksualiai išnaudoti. Iki šiol nežinoma, kur šiuo metu yra Deimantė.

Jei Venckienė bus perduota Lietuvai, buvusi teisėja gali būti teisiama dėl tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo ir skleidimo, teismo sprendimo nevykdymo ir kitų nusikaltimų.

150
Tegai:
pedofilija, Neringa Venckienė, JAV, Lietuva
Temos:
Su pedofilais kovojusios Neringos Venckienės byla (60)
Dar šia tema
Su pedofilais kovojusi Venckienė bus deportuota iš JAV į Lietuvą
Sadūnaitė: pedofilai, kurie kankino mergaitę, įbaugino visą Lietuvą
Disidentė: Lietuvos prezidentė, policija ir teismai slepia pedofilijos bylą
Šokoladas

Amerikos mokslininkai atrado netikėtą šokolado savybę

(atnaujinta 22:56 2021.03.01)
Kartu metu mokslininkai priminė, kad šis skanėstas turėtų būti vartojamas tik nedideliais kiekiais

VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Šokoladas gali pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą. Tokią išvadą padarė Amerikos Beiloro medicinos koledžo mokslininkai, kurių tyrimas paskelbtas "European Journal of Preventive Cardiology".

Specialistai išanalizavo 300 tūkstančių pacientų duomenis ir nustatė ryšį tarp šokolado vartojimo ir koronarinių ligų. Paaiškėjo, kad žmonėms, kurie bent kartą per savaitę valgė šį saldumyną, išeminės širdies ligos rizika buvo aštuoniais procentais mažesnė nei kitų.

Mokslininkai tai sieja su stearino rūgšties, flavonoidų ir polifenolių — elementų, kurie stiprina širdį ir padidina "gerojo" cholesterolio kiekį, — buvimu šokolado sudėtyje.

Mokslininkai priminė, kad šis skanėstas turėtų būti vartojamas tik nedideliais kiekiais, o jo perteklius racione gali sukelti nutukimo ir antrojo tipo cukrinio diabeto vystymosi grėsmę.

Tegai:
JAV, mokslininkai, sveika mityba, sveikata, šokoladas
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai
Dar šia tema
Įvardytas būdas numesti svorio nesilaikant dietos
Norvegijoje baltasis lokys persiėdė šokolado ir įstrigo lange
Jennifer Aniston

Kavos pertraukėlė: vaizdo įrašas Dženifer Aniston virtuvės sukėlė furorą tinkle

(atnaujinta 22:13 2021.03.01)
Buvusi Bredo Pito mylimoji Instagram'e paskelbė neįprastą vaizdo įrašą ir dar kartą įrodė, kad gali būti karalienė net gamindama maistą

VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Vasario pabaigoje Holivudo aktorė Dženifer Aniston pasidalijo nauju įrašu Instagram'e ir maloniai nustebino savo sekėjus: vaizdo įrašas, kuriame aktorė virtuvėje verda kavą, sukėlė furorą tinkle.

Žvaigždė ilgą laiką ignoravo Instagram'ą: skirtingai nei žvaigždės kolegos, ji neskubėjo susikurti paskyros populiariame socialiniame tinkle. Tačiau kai tik buvusi Bredo Pito išrinktoji pasirodė tinkle, keli milijonai gerbėjų pradėjo sekti jos paskyrą.

Ir nors Aniston ne taip dažnai lepina gerbėjus naujais įrašais, šiomis dienomis ji sugalvojo kai ką neįprasto — paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji verda kavą.

Priešais kamerą aktorė pasirodė aptemptu megztuku ir languotu siauru sijonu. Aniston figūra ir energinga veido išraiška dar kartą įrodė, kad 52 metų žvaigždė yra puikios formos ir nesidomi plastinėmis operacijomis.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

"Užsukite pas mane išgerti kavos"; "Puikus ir paprastas vaizdo įrašas"; "Kokia figūra, tikriausiai ji gyvena vien gerdama kavą"; "Gražiai sensta, negalima palyginti su Demi Moore", — parašė gerbėjai tinkle.

Tegai:
kinas, Holivudas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Dženifer Aniston pasiekė Instagram'o sekėjų rekordą
Žiniasklaida išsiaiškino, kad Harvis Veinšteinas grasino nužudyti Dženifer Aniston