Neringa Venckienė, archyvinė nuotrauka

Venckienė JAV kalėjimo pareiškė, kad Lietuvoje jos laukia tik mirtis

121
(atnaujinta 14:42 2018.04.18)
Buvusi Seimo narė, kurios ekstradicijos iš JAV reikalauja Lietuvos teisėsauga, pareiškė, kad tėvynėje gali būti nužudyta, todėl niekada net negalvojo sugrįžti

VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Buvusi Seimo narė ir teisėja Neringa Venckienė iš Čikagos kalėjimo davė interviu "The Associated Press" ir viešai paskelbė, kad nebenori grįžti į tėvynę, nes ten ją gali nužudyti.

"Aš niekada nenorėjau grįžti į Lietuvą", — sakė Venckienė interviu ir pridūrė, kad norėtų tapti JAV piliete.

Jeigu JAV prezidento administracija nepriims kito sprendimo po kelių savaičių Venckienė bus išsiųsta į Lietuvą.

Interviu Venckienė paaiškino, kad jeigu ji bus grąžinta į tėvynę, tai taps persekiojima aukšto rango valstybės pareigūnų, nes per 2012 metų Seimo rinkimų kampaniją jos partija  „Drąsos kelias" bandė demaskuoti pedofilų tinklą.

"Jie neturi kitų priežasčių grąžinti, tik kad nužudytų", — teigė buvusi Seimo narė.

Neringa su sūnumi Karoliu išvyko į JAV 2013 metais, siekdama pasislėpti nuo politinio persekiojimo po to, kai jos dukterėčia tapo aukšto rango valstybės pareigūnų pedofilų auka. Venckienė buvo sulaikyta JAV vasario pabaigoje. Lietuvos valdžia pareikalavo buvusios Seimo narės ekstradicijos.

Karolis Venckus peticiją su prašymu JAV prezidentui Donaldui Trampui neleisti išduoti jo motinos Lietuvos valdžiai paskelbė kovo pradžioje. Iki balandžio pradžios reikėjo surinkti 100 tūkst. parašų. Per 30 dienų peticija sugebėjo surinkti 39 957 parašų.

Skelbdamas peticiją, Karolis priminė, kad kad jo motina Neringa yra buvusi teisėja ir Seimo narė, be to,  2012 metais dingusios Deimantės Kedytės, kurios atžvilgiu buvo įvykdyti nusikaltimai, teta  bei nužudyto Deimantės tėvo  Drąsiaus Kedžio, kuris bandė priversti atsakyti prieš įstatymą aukšto rango pedofilus, kurie tvirkino jo dukterį, sesuo.

Po Kedžio mirties Venckienė pasiėmė mergaitę, tačiau valdžios institucijos priverstinai atėmė iš moters vaiką, nepaisant to, kad ji buvo teisėta vaiko globėja. Deimantė buvo grąžinta motinai, kuri, įtariama, pati atidavė mergaitę seksualiai išnaudoti. Iki šiol nežinoma, kur šiuo metu yra Deimantė.

Jei Venckienė bus perduota Lietuvai, buvusi teisėja gali būti teisiama dėl tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo ir skleidimo, teismo sprendimo nevykdymo ir kitų nusikaltimų.

121
Tegai:
pedofilija, Neringa Venckienė, JAV, Lietuva
Temos:
Su pedofilais kovojusios Neringos Venckienės byla (23)
Dar šia tema
Su pedofilais kovojusi Venckienė bus deportuota iš JAV į Lietuvą
Sadūnaitė: pedofilai, kurie kankino mergaitę, įbaugino visą Lietuvą
Disidentė: Lietuvos prezidentė, policija ir teismai slepia pedofilijos bylą