Luhanskas, archyvinė nuotrauka

Luhansko Liaudies Respublika pranešė apie snaiperius Lietuvos Donbase

225
(atnaujinta 19:55 2018.04.22)
Taip pat respublikos valdžios institucijos pranešė apie Gruzijos samdinių buvimą Ukrainos rytuose

VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Luhansko liaudies respublikos milicija pranešė apie Lietuvos ir Gruzijos snaiperių atvykimą į fronto liniją.

Apie tai praneša naujienų agentūra "RIA Novosti" su nurodą į oficialų Luhansko liaudies respublikos gynybos departamento atstovą Andrejų Maročko.

Krymas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Мальгавко

Pasak jo, užsienio snaiperiai, kariaujantys Ukrainos "silovikų" pusėje, atvyko į Katerinovkos sritį, kur yra Ukrainos kariuomenės 10-sios atskiros kalnų puolimo brigados zona.

Pasak Maročko, į Donbasą atvyko dvylika Lietuvos ir Gruzijos samdinių.

Jis tvirtina, kad snaiperių užduotis yra provokuoti Luhansko liaudies respublikos kariuomenę, kad jie duotų atsakomąjį smūgį.

Tuo pačiu metu Donecko liaudies respublikoje renkami įrodymai tam, kad būtų galima pradėti baudžiamąją bylą prieš NATO karius. Apie tai pranešė "Demokratinės liaudies respublikos" prokuroro pavaduotojas Eduardas Bazurinas.

Nepripažintos respublikos ne kartą pareiškė apie NATO kariuomenės buvimą Donbase. Praėjusią savaitę Luhansko Liaudies Respublikos saugumo ministerija pranešė, kad turi "NATO užsienio kovos grupės vardų sąrašą su pasų duomenimis".

225
Tegai:
snaiperiai, Luhansko liaudies respublika, Luhanskas, Ukraina, Lietuva