Žygis Kieve, archyvinė nuotrauka

Radoje įvardintas pagrindinis Vakarų reikalavimas Ukrainai

42
(atnaujinta 09:43 2018.04.23)
Ukrainos lyderis Petro Porošenka yra "beviltiškoje situacijoje" ir, greičiausiai, negalės likti antrajai kadencijai, mano parlamentaras Vadimas Rabinovičius

VILNIUS, balandžio 23 — Sputnik. Pagrindinis Vakarų reikalavimas Ukrainai yra pakeisti valdžią, pareiškė Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius televizijos kanalo "112 Ukraina" eteryje.

Dujos, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Стрингер

Parlamentaras pabrėžė, jog anksčiau vizito į Vašingtoną išvyko Arsenijaus Jaceniuko partijos "Liaudies frontas" šalininkai ir ten jie buvo "nuoširdžiai priimti", tačiau Petro Porošenkos bloko valdančiosios partijos atstovų susitikime nebuvo.

"Situacija labai paprasta ir valdančioji sistema yra aklavietėje. Manau, kad visi suprato signalus, kurie ateina iš Vakarų… Visi reikalai, visi signaliukai, kurie yra, sako, kad Vakarai reikalauja vieno — pakeisti valdžią", — sako Rabinovičius.

Pasak jo, Ukrainos lyderis Petro Porošenka yra "beviltiškoje situacijoje" ir, greičiausiai, negalės likti antrajai kadencijai.

"Norint išlikti, paplaukioti šioje sistemoje ir laimėti, Porošenka dalyvauti rinkimuose, bet jis negali to padaryti. Jis negali to padaryti, nes Vakarai neleidžia", — pasakė Rabinovičius.

Deputato teigimu, likus metams iki rinkimų nebus galima paleisti parlamento, o pagrindiniai Porošenkos sąjungininkai taps jo "svarbiausiais priešais".

42
Tegai:
Ukrainos Aukščiausioji Rada, Vadimas Rabinovičius, Ukraina
Dar šia tema
Porošenka nori atimti iš Krymo gyventojų Ukrainos pilietybę
Lietuva palaikys Ukrainos eurointegracinius siekius, pareiškė Seimo pirmininkas
Aukščiausiosios Rados deputatai susipešė po televizijos laidos eterio
Ukrainos jūrininkai grasina Kijevui, kad sugrįš į Krymą būsto
''Broliška pagalba'': Lietuva skatina ginkluotą konfliktą Ukrainoje
Ukrainos kariuomenė negali išmokti valdyti Amerikos karinės technikos