pirmasis dviejų Korėjos lyderių derybų raundas, nuotrauka iš įvykio vietos

Istorinis susitikimas: įvyko pirmasis dviejų Korėjos lyderių derybų raundas

27
(atnaujinta 10:08 2018.04.27)
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas penktadienį pradėjo istorinį aukščiausio lygio susitikimą

VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas pradėjo samitą  pasienio derybų punkte Panmundžome. Pirmajame derybų etape, Kim Jong Unas paragino nutraukti konfrontaciją, o  Moon Jae-inas pasiūlė tarp dviejų šalių nustatyti geležinkelio susisiekimą, praneša RIA Novosti.

Taikos simbolis

Kim Jong Unas ir Moon Jae-inas susitiko demarkacijos linijoje. Jie pasisveikino ir paspaudė vienas kitams ranką. Po to, Kim Jong Unas kirto šalių skiriamąją liniją, tapęs pirmuoju  Šiaurės Korėjos vadovu, kuris pateko į pietinę pusę.

Susitikimo pradžioje Šiaurės Korėjos lyderis išreiškė viltį sėkmingai užbaigti derybas.

Moon Jae-inas, savo ruožtu, pavadino savo kolegą "mūsų pirmininku  Kimu" ir pasakė, kad Šiaurės Korėjos lyderio demarkacinės linijos kirtimas tapo taikos simboliu.

Pirmas raundas

Dėl ryto pokalbio, Kim Jong Unas pasiūlė Pietų Korėjos prezidentui dažniau rengti  susitikimus.

Be to, Seulas pranešė apie Kim Jong Uno kvietimą sustabdyti konfrontaciją Korėjos pusiasalyje.

Pietų Korėjos prezidentas pasiūlė suvienyti geležinkelius nuo šiaurės iki pietų. Jis išreiškė viltį dėl greitųjų traukinių paleidimo tarp šalių. Jis išreiškė viltį dėl greitųjų traukinių paleidimo tarp šalių.

Rimtas santykių tarp Šiaurės ir Pietų pagerėjimas vyko Pyeongchango olimpinių žaidynių fone, Šiaurės Korėjos sportininkų Olimpinėse žaidynėse dalyvavimo, bei Kim Jong Unas sesers vizito į Pietų Korėją.

27
Tegai:
Šiaurės Korėja, Pietų Korėja
Dar šia tema
Tai bent palaikymas: Šiaurės Korėjos sirgalės Pjončiange
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II
Salotos

Kas nutinka organizmui valgant kopūstus

(atnaujinta 16:01 2021.05.10)
Šiame straipsnyje sužinosite apie šios daržovės teigiamą ir neigiamą naudą žmogaus organizmui bei vartojimo būdus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Daržovė, subūrusi visą gerbėjų armiją visame pasaulyje ir ilgą laiką laikyta "sodo karaliene", yra kopūstas. Nepaprastai skanus ir sveikas, jis yra nepakeičiamas daugelio salotų ingredientas, taip pat svarbus mitybos ir sveikatos stebinčiųjų komponentas, praneša Sputnik Baltarusija.

Teigiamos kopūstų sąvybės 

Kopūstai yra vienas iš svarbiausių turtingų vitaminų ir mineralų šaltinių.

Viskas dėl to, kad jame yra kalcio — jis stiprina kaulus ir dantis, nikotino rūgštis — dalyvauja organizmo energijos mainuose, B grupės vitaminuose — jie daro plaukus, nagus ir odą gražius ir gerai prižiūrimus, taip pat stebi kūno aktyvumą, nervų sistemos, taip pat kalio, kuris yra būtinas visiškam širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Taip pat kopūstų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą, turi nuskausminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, todėl dažnai vadinamas natūraliu vaistu.

Daržovė valo organizmą nuo cholesterolio, o jame esančios skaidulos pašalina toksinus ir kenksmingus toksinus.

Kopūstai gydo inkstų ligas, virškinimo trakto ligas (ypač mažai rūgštingus gastritus) ir, svarbiausia, stiprina imuninę sistemą.

Neigiamos kopūstų sąvybės

Vartojant kopūstus, verta su saiku vartoti daržovę, kitaip galite susidurti su pilvo pūtimu, viduriavimu ir pykinimu. Verta riboti tiems žmonėms, kurie turi sveikatos problemų su skydliauke, inkstais ir kepenimis.

Tegai:
sveikata, daržovės
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai