Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Putinas aptarė su Saugumo Tarybos nariais padėtį Ukrainos pietryčiuose

54
(atnaujinta 19:12 2018.06.21)
Rusijos prezidentas informavo apie anksčiau įvykusį pokalbį telefonu su Ukrainos prezidentu Petro Porošenko, šiame kontekste šalys pasikeitė nuomonėmis apie dabartinius Rusijos ir Ukrainos santykius ir reguliacijos procesą Ukrainos pietryčiuose

VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį su Rusijos Federacijos saugumo tarnybos nariais aptarė padėtį Ukrainos pietryčiuose ir daugelį kitų klausimų, RIA Novosti pranešė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

Ukrainos prezidentas petro Porošenko, archyvinė nuotrauka
Пресс-служба президента Украины

"Rusijos prezidentas informavo apie anksčiau įvykusį pokalbį  telefonu su Ukrainos prezidentu Petro Porošenko. Šiame kontekste šalys pasikeitė nuomonėmis apie dabartinius Rusijos ir Ukrainos santykius ir  reguliacijos procesą Ukrainos pietryčiuose.", ― sakė Peskovas.

"Taip pat buvo aptarti dabartiniai Rusijos socialinio ir ekonominio vystymosi klausimai",― pridūrė atstovas spaudai.

Susitikime dalyvavo Federacijos Tarybos narė Valentina Matvijenko, Kremliaus administracijos vadovas Antonas Vaino, saugumo tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas, Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, gynybos ministras Sergejus Šoigu, specialiųjų saugumo tarnybų vadovai Aleksandras Bortnikovas ir Sergejus Naryškinas, taip pat prezidento specialusis įgaliotas atstovas aplinkosaugos, ekologijos ir transporto klausimais Sergejus Ivanovas.

54
Tegai:
Ukraina, Petro Porošenka, Vladimiras Putinas, Rusija
Dar šia tema
Ukrainos URM vadovas ragina sugadinti Pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje
Kijevas paskelbė, kad prarado kontrolę šalia Krymo esančiuose Ukrainos rajonuose
Rusija iškėlė bylą prieš 15 nepripažinusių Krymo prijungimo Ukrainos teisėjų
Kijevas pareiškė, kad reikia "išsaugoti Rusijos priklausomybę nuo Ukrainos"