Skripalių apnuodijimas, archyvinė nuotrauka

Britanijos žiniasklaida sužinojo apie du įtariamuosius Skripalių byloje

58
(atnaujinta 09:45 2018.07.03)
Šaltinis Skotland Jarde teigia, kad įtariamieji per 24 valandas nuo apnuodijimo išvyko iš Britanijos, ir šiuo metu yra Rusijoje

VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Po keturis mėnesius trukusio tyrimo, susijusio su bandymu nužudyti buvusį GRU pulkininką Sergejų Skripalį ir jo dukterį Juliją, britų policija atrado du įtariamuosius šioje byloje, praneša "The Sun" su nuoroda į šaltinį Skotland Jarde.

Teigiama, kad įtariamieji išvyko iš Jungtinės Karalystės per 24 valandas po pasikėsinimo ir dabar yra Rusijoje. Pasak šaltinio, Britanijos policija šį atradimą vertina kaip "didelį laimėjimą".

"Galutinis tikslas visada, kad jie būtų teisiami. Žinoma, jei jie nebėra JK, tai užduotis yra daug sunkesnė", — "The Sun" cituoja savo šaltinį.

Skotland Jardas šių naujienų niekaip nekomentavo.

Rusijos ir Didžiosios Britanijos santykiai labai pablogėjo po incidento Solsberyje, kur buvo apnuodyti britų šnipas, buvęs GRU pulkininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija. Britai tvirtina, kad Rusija yra prisidėjusi prie Skripalių  apnuodijimo. Rusija kategoriškai neigia šiuos kaltinimus, pabrėždama, kad Britanija nepateikė jokių įrodymų. Dėl skandalo Britanija ir keletas kitų šalių nusprendė išsiųsti daugiau nei 100 Rusijos diplomatų. Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių.

58
Tegai:
"Skripalių byla", Julija Skripal, Sergejus Skripalis, Didžioji Britanija
Temos:
Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)
Dar šia tema
Skripalis slapta susitiko su Estijos specialiosiomis tarnybomis
Lavrovas apkaltino JK atsisakymu susisiekti su Skripaliais
Maskva nepatenkinta Londono atsakymais dėl "Skripalio bylos"
Daily Mirror: prie Skripalio apnuodijimo prisidėjo buvęs FSB pareigūnas
G7 šalys paragino Rusiją "skubiai atsakyti" į klausimus "Skripalio byloje"