Alus, skirtas Putino ir Trampo susitikimui, nuotrauka iš įvykio vietos

Alus, skirtas Putino ir Trampo susitikimui, yra labai populiarus

51
(atnaujinta 18:56 2018.07.13)
Alaus butelio kaina mažmeninėje prekyboje yra 3,49 Eur

VILNIUS, liepos 13 — Sputnik. Tamsusis alus, pagamintas Suomijos alaus darykloje RPS "Brewing", specialiai skirtas Rusijos ir Amerikos prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo susitikimui liepos 16 dieną Helsinkyje, sulaukė pernelyg didelio poreikio Suomijos sostinės parduotuvėse.

Anksčiau buvo pranešta, kad išleista 10 000 alaus butelių partija, kuriai buvo sukurta speciali etiketė. Joje pavaizduoti dviejų prezidentų veidai ir užrašas: "Susitvarkome su tuo kaip suaugę".

Gėrimas parduodamas tiek dideliuose tinkluose veikiančiuose maisto prekybos centruose, tiek mažose parduotuvėse visoje šalyje. Kaip nurodyta bendrovės interneto svetainėje, alų galima rasti Helsinkyje, Espo mieste, Mikkelyje, Oulu, Joensuu ir kituose miestuose.

"Gėrimas sulaukė didelio populiarumo. Mūsų parduotuvė užsakė bandomąją partiją, kuri buvo gauta antradienį ir buvo išparduota per vieną dieną. Dabar mes užsakėmė du kartus daugiau", — sakė RIA Novosti korespondentui parduotuvės "K-market" atstovas Markusas Allanas.

Gėrimą galima rasti mažose specializuotose parduotuvėse, parduodančiose tik alų.

"Tai yra karšta naujina, aktuali dabar. Žmonės išperka kaip suvenyrą ar dovaną draugams. Apie šią naujovę mes papasakojome savo Facebook puslapyje, tik įrašu pasidalino daugiau kaip 750, atsižvelgiant į tai, kad mes turime šiek tiek daugiau nei tūkstantį sekėjų. Manau, kad tai yra sėkmė", — sakė baro "Marival II" savininkas Valteris Rautainenas, kuris dirba turistinėje valtyje prie prieplaukos Rinkos aikštėje.

Alaus butelio kaina mažmeninėje prekyboje yra 3,49 Eur, įskaitant 10 ct už stiklo butelį, kurį galima grąžinti. Tas pats gamintojas specialiai Rusijos ir Amerikos aukščiausiojo lygio susitikimui jau pagamino kavą ir marškinėlius su Trampo ir Putino portretais.

Rusijos ir JAV prezidentai planuoja susitikti liepos 16 dieną Helsinkyje. Kremlius pranešė, kad Putinas ir Trampas ketina aptarti dvišalių santykių plėtojimo perspektyvas ir aktualius klausimus tarptautinėje darbotvarkėje.

51
Tegai:
Suomija, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Vokietija papasakojo apie NATO nerimą dėl Putino ir Trampo susitikimo
Puškovas: Putino ir Trampo susitikimas skirtas ne ultimatumams skelbti
Grybauskaitė palinkėjo Trampui susitikime su Putinu būti nenuspėjamu