Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Paaiškėjo Trampo ir Putino susitikimo detalės

90
(atnaujinta 13:44 2018.07.14)
Pirmadienį įvyks pirmasis visapusiškas Putino ir Trampo susitikimas už daugiašalių tarptautinių forumų ribų

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo dialogas susitikime Helsinkyje tęsis apie tris valandas, praneša RIA Novosti su nuoroda į grafiką, paskelbtą mobiliojoje aukščiausiojo lygio susitikimo programėlėje HELSINKI2018.

Tikimasi, kad uždaras Putino ir Trampo susitikimas prasidės 13:15, o pokalbiai tarp Rusijos vadovo ir Suomijos prezidento Sauli Niinnisto prasidės 16:30. Trampas ir Niinnisto susitikimas vyks nuo 07:00 iki 10:00.

Pirmadienį įvyks pirmasis Putino ir Trampo susitikimas už daugiašalių tarptautinių forumų ribų. Planuojama, kad aukščiausiojo lygio susitikimas vyks Prezidento rūmuose, Suomijos sostinės centre.

Anot Rusijos prezidento padėjėjo Jurijaus Ušakovo, iš pradžių Putinas ir Trampas derės kartu su  vertėjas, po to jie diskutuos darbo pusryčių formatu, kur bus pakviesti kai kurie delegacijų nariai, o tada surengs bendrą spaudos konferenciją.

Pagrindinė susitikimo tema — dabartinė padėtis Rusijos ir Amerikos santykiuose ir jų vystymosi perspektyvos. Prezidentai taip pat aptars keletą tarptautinių problemų.

90
Tegai:
derybos, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas, Helsinkis
Dar šia tema
Trampas įjungia skaitiklį NATO: kodėl jį karštai palaiko Lietuva
O jei jie susitars? Kodėl Vakarai išsigando dėl Putino ir Trampo susitikimo
Putinas pratęsė maisto embargą
Putinas ir Trampas susitiks Helsinkyje liepos 16-ąją