Krymo tilto statyba

ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos

76
(atnaujinta 11:45 2018.07.31)
Kryme jau pažymėjo, jog naujos sankcijos neturės jokios įtakos didelių infrastruktūrinių projektų įgyvendinimui pusiasalyje

VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. ES Taryba į sankcijų sąrašą įtraukė šešias Rusijos bendroves, atitinkamas sprendimas buvo paskelbtas Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje, praneša RIA Novosti.

"Imdamasi neteisėtos Krymo ir Sevastopolio aneksijos nepripažinimo priemonių ES Taryba laiko Kerčės tilto statybą kaip tolesnius veiksmus, kurie kenkia Ukrainos teritoriniam vientisumui, suverenitetui ir nepriklausomybei", — teigiama dokumente.

Į sąrašą pateko bendrovės "Stroigazmontaž-Most", AB "VAD" laivų statybos gamykla "Zaliv", viešoji akcinė bendrovė "Mostotrest", institutas "Giprostroimost", "Stroigazmontaž — SGM Grup".

Priemonės apima šioms organizacijoms priklausančių aktyvų Europos Sąjungoje įšaldymą, taip pat draudimą fiziniams ir juridiniams asmenims, įregistruotiems Europos Sąjungoje, teikti jiems bet kokias lėšas.

Bendras organizacijų, įtrauktų į ES sankcijų sąrašą, skaičius pasiekė 44. Be to, ES uždraudė atvykti į sąjungos teritoriją 155 asmenims, įšaldė jų aktyvus.

Kaip pabrėžė informacinis centras "Krymo tiltas", naujos sankcijos neturės įtakos projekto įgyvendinimui Kryme.

Tiltas per Kerčės sąsiaurį sujungė Krymo pusiasalį ir Krasnodaro kraštą. Jo ilgis yra 19 kilometrų, todėl jis yra ilgiausias Rusijoje. Automobilių eismas Krymo tiltu buvo pradėtas šiemet, gegužės mėnesį. Planuojama, kad traukinių judėjimas prasidės 2019 metais.

76
Tegai:
sankcijos prieš Rusiją, Krymo tiltas, Europos Sąjunga, Krymas, Rusija
Temos:
Rusijos tiltas į Krymą (36)
Dar šia tema
ES ketina išplėsti sankcijų sąrašus dėl Krymo tilto
Ką spėjo parašyti statybininkai ant paskutinio Krymo tilto polio
Statybininkai įrengė paskutinį polį Krymo tilto geležinkelio atkarpoje