Rusijos ir Ukrainos psienis, archyvinė nuotrauka

Ukrainos politikas pasiūlė įvesti baudžiamąją atsakomybę prekybą su Rusija

41
(atnaujinta 16:19 2018.07.31)
Gynybos tarybos atstovas teigia, kad Ukrainai reikia sustabdyti visus prekybinius ryšius su Rusija, priešingu atveju verta bausti

VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Aleksandras Turčinovas pareiškė, kad už ekonominį bendradarbiavimą su Rusija būtina įvesti baudžiamąją atsakomybę.

Anksčiau akcinės bendrovės "Ukrainos geležinkeliai" filialas sudarė sutartį su "Rusijos geležinkeliai" filialu, siekiant įsigyti 96 apdovanojimų ženklus "Garbingas geležinkelis" 181,9 tūkst. grivinų vertės sumai (apie 6,8 tūkst. JAV dolerių).

Tačiau vėliau veikiantis bendrovės vadovas Jevgenijus Kravtsovas nurodė sustabdyti viešųjų pirkimų procedūrą.

"Man atrodo, kad turėtų būti ne tik moralinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė", — cituoja Turčinovo žodžius žurnalistams televizijos kanalas "112 Ukraina".

Jis nurodė, kad kalba apie tuos, kurie "perka Rusijoje tuos dalykus, kuriuos galima būti gaminti Ukrainoje". Pastaruosius kelerius metus Kijevas vykdo produktų iš Rusijos rinkos keitimo politiką. Anksčiau Federalinė muitų tarnyba pareiškė, kad Rusijos ir Ukrainos užsienio prekybos apyvarta 2018 metų sausio-gegužės mėnesiais sudarė 5,838 mlrd. JAV dolerių, o metinė apyvarta padidėjo 28,7 proc.

41
Tegai:
Ukraina, Rusija
Dar šia tema
Ukrainos premjeras paragino "nenulenkti galvos ir nesiklaupti" prieš Maskvą
Rusijos URM išjuokė JAV "Krymo deklaraciją"
Rados deputatą sukrėtė Ukrainos geografijos vadovėlio turinys