Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Trampas paragino užbaigti "Rusijos kišimosi" tyrimą

31
(atnaujinta 17:45 2018.08.01)
Anot JAV prezidento, tyrimas dėl Rusijos kišimosi daro gėdą Amerikai

VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas paragino JAV generalinį prokurorą Džefą Senšeną nutraukti tyrimą dėl tariamo Rusijos kišimosi į JAV rinkimus, kad Amerika nebūtų dar labiau "sutepta", praneša RIA Novosti su nuoroda į Trampo Twitter.

"Generalinis prokuroras Džefas Senšenas turėtų sustabdyti šią raganos medžioklę dabar, kol tai dar nemeta didesnės dėmės ant mūsų šalies", — parašė Trampas.

"Bobas Miuleris (JAV specialusis prokuroras Robertas Miuleris, tyrinėjęs "kišimąsi" — Sputnik) iki ausų įklimpęs į interesų konfliktą, ir 17 blogų demokratų, kurie daro už jį nešvarų darbą, yra visiška gėda JAV", — tęsė prezidentas.

Tyrimas apie tariamą Rusijos kišimąsi į Amerikos rinkimus, taip pat tariamus ryšius tarp prezidento Donaldo Trampo ir Rusijos vykdo nepriklausomas specialus prokuroras Robertas Miuleris, taip pat JAV Atstovų rūmų ir Kongreso žvalgybos komitetai.

Anksčiau Trampas sakė, kad jo priešrinkiminės kampanijos metu tyrimą atliko jo politiniai priešai, sudarę slaptą susitarimą su specialiųjų tarnybų dalimi. Trampas vadina tyrimą "raganos medžiokle". Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas kaltinimus vadina "visiškai nepagrįstais".

31
Tegai:
Donaldas Trampas, Rusija, JAV
Dar šia tema
JAV kaltina Rusijos strateginių tyrimų institutą kišimusi į rinkimus
Džimas Keris panaikino savo Facebook dėl "Rusijos kišimosi" į JAV rinkimus
JAV žvalgyba: Rusijos kibernetinis kišimasis kelia "didelę grėsmę"
"Kiberatakos" ir kišimasis į prezidento rinkimus: kas neleidžia lietuviams užmigti