Rusijos ambasada Londone, archyvinė nuotrauka

Rusijos ambasada išjuokė straipsnį apie Makrono "sielos pardavimą" Putinui

36
(atnaujinta 08:49 2018.08.02)
Britų žurnalistai pareiškė, kad Prancūzijos lyderis "pardavė savo sielą" Rusijos prezidentui, kai šalys organizavo bendrą humanitarinės pagalbos teikimą

VILNIUS, rugpjūčio 2 - Sputnik. Rusijos ambasados Londone atstovai išjuokė "The Guardian" straipsnį, kuriame teigiama, kad Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas "Sirijoje pardavė savo sielą Putinui". Diplomatinė misija apie tai rašė Twitter.

Straipsnyje pavadinimu "Vakarai neturėtų žaisti Putino Sirijos endšpilyje" autorius tvirtina, kad Makronas pardavė savo sielą Putinui Sirijoje, kai Rusija ir Prancūzija atliko bendrą operaciją dėl 50 tonų humanitarinės pagalbos pristatymo Sirijos karinei bazei Chmeimime.

"Atrodo, tai vadinama idėja fiks: kai humanitarinio krovinio pristatymas nepasiturintiems apibūdinamas kaip "sielos pardavimas"", — rašo Rusijos diplomatai.

Dėl bendros humanitarinės pagalbos Sirijai teikimo gegužės mėnesį susitarė Rusijos ir Prancūzijos prezidentai. Rusijos An-124, išvykęs iš Prancūzijos oro uosto Šatoru, pristatė į šalį skubios medicinos pagalbos vaistus, drabužius, palapines ir būtiniausius reikmenis.

36
Tegai:
humanitarinė pagalba, Vladimiras Putinas, Emanuelis Makronas, Prancūzija, Didžioji Britanija, Rusija
Dar šia tema
Rusijos ambasada JAV atsakė į Valstybės departamento "Krymo deklaraciją"
Rusijos ambasada paragino Didžiąją Britaniją sustabdyti antirusišką kampaniją
Rusijos ambasada laiko Eimsberyje nunuodytos britės kremavimą skubotu