Žemės drebėjimas Indonezijoje, nuotrauka iš įvykio vietos

Indonezijoje dėl žemės drebėjimo žuvo beveik šimtas žmonių

22
(atnaujinta 10:18 2018.08.06)
Lietuvos užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per sekmadienį Indonezijoje įvykusį žemės drebėjimą būtų nukentėję Lietuvos piliečiai

VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. Indonezijos žemės drebėjimo Lomboko saloje aukų skaičius padidėjo iki 91 žmonių, praneša RIA Novosti su nuoroda į nacionalinės nelaimių valdymo agentūros atstovą Sutopą Purvą Nugrohą.

Jis taip pat sakė, kad daugiau kaip du šimtai žmonių buvo sunkiai sužeisti.

Žemės drebėjimo metu nukentėjusių žmonių skaičius gali būti didesnis, nes gelbėtojai dar nesugeba pasiekti sunkiai pasiekiamų vietovių.

6,9 balo žemės drebėjimas, kurio židinys buvo negiliai, privertė tūkstančius Lomboko gyventojų ir turistų išbėgti į gatves. Žemės drebėjimas buvo juntamas ir gretimoje Balio saloje.  

Keli tūkstančiai gyventojų buvo evakuoti į saugias vietas. Žemės drebėjimas palietė tūkstančius namų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Indonezijos Respublikos prezidentui Joko Vidodo dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusių žemės drebėjimų.

URM rekomenduoja parsisiųsti programėlę "Keliauk saugiai" ir gauti aktualią konsulinę informaciją, tiesioginius ministerijos pranešimus, esant krizinei situacijai užsienio šalyje.

22
Tegai:
žemės drebėjimas, Indonezija
Dar šia tema
Nuo žemės drebėjimo Meksike nukentėjusių gyvūnų prieglauda
Pietų Italijoje įvyko 4,2 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas
Indonezijoje įvyko žemės drebėjimas, žuvo žmonės